Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Szukam pomysłu na imprezę dla firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Dawno tu na forum nie zaglądałam, co nie? No i wreszcie nadszedł czas, że się za Wami trochę jednak stęskniłam. Ale nie tak po prostu, bo mam pytanie i to bardzo ważne. Pracuję sobie w takiej fajnej firmie i nie wiem już, co mam wymyślać dla moich kolegów, żeby im dobrze było w pracy. Teraz by się przydała jakaś imprezka integracyjna, ale ja zupełnie nie mam pomysłu. Może Wy tutaj na coś fajnego wpadniecie i podpowiecie?
Cześć. Wiesz, że u nas głowy zawse pełne pomysłów to i tym razem się może coś znajdzie. Wiem, że od jakiegoś czasu przygotowanie pikników dla firm w Poznaniu jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Słyszałaś coś może o tym? Tu Ci mogę powiedzieć, że to bardzo ciekawe rozwiązanie. Ludzie się świetnie bawią i spędzają ze sobą czas. Może o czymś takim warto pomyśleć?
A wiesz co… Może to nawet jest dobry pomysł? Sprawdzę dokładnie, jak to wygląda. A kto mi może coś takiego zorganizować? Wiem że organizatorzy imprez w Poznaniu i nawet już kilku dobrych znam, ale taki piknik też zrobią raczej problemu?
Myślę, że tak. Nie będziesz miała z tym żadnego problemu. Po prostu znajdź jakąś firmę z ciekawymi eventami w Poznaniu i oni się już dokładnie wszystkim zajmą. Tylko powiedz czego oczekujesz i się załatwi.
No chyba masz rację. Dzięki za ten pomysł, zobaczymy, co mi się uda załatwić. Smile
Przekierowanie