Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Potrzebna porada elektryka!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam nietypowy kłopot. Kiedy włączamy światła w domu wieczorem zaczynają po jakimś czasie dziwnie mrugać, przez co mamy dyskotekę. Co z tym zrobić? Próbowałam wymienić żarówki na inne, ale to nie pomogło. To chyba jakiś problem z korkami, ale nie mam pojęcia jaki. Czy kotś może mi polecić jakiegoś dobrego elektryka z okolic Poznania? Zostałam sama w domu z tym fantem, mąż który zwykle się zajmuje takimi sprawami wyjechał i nie wiem już co na to poradzić.
Witam. Prawdopodobnie, któryś z korków jest nadpalony. Być może potrzebne będzie jedynie oczyszczenie. Proszę wyjąć korki i zobaczyć czy są osmalone. Jeśli tak, to należy je wyczyścić, żeby zaczęły stykać, albo wymienić na nowe. Wymiana żarówek nie pomoże, jeśli to w skrzynce coś zawodzi także szkoda pieniędzy na nowe żarówki.
Tylko że mamy jakąś antyczną skrzynkę z takimi dużymi korkami. Gdzie ja takie dostanę? Boje się, że trzeba bedzie całą instalację wymienić.
Jeśli potrzebny pani elektryk usługi Poznań ma sporo takich firm, większych i mniejszych. Niech pani przejrzy ofertę, na pewno nie będzie problemu z umówieniem elektryka na zaraz. I też nie trzeba się martwić o koszta, bo fachowiec najpierw przyjedzie i obejrzy, a potem będzie ustalał, co robić i za ile.
Dzień dobry. A ja chciałabym się poradzić w sprawie firmy montującej panele podłogowe w Poznaniu. Jakie są koszty takiej usługi za m2?
Tu możesz uzyskać cennik różnych usług remontowych. Akurat położenie paneli to nie jest jakiś wielki koszt.
Przekierowanie