Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Samochód na wizytę w Poznaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Halo. Szukam samochodu na wynajem krótkoterminowy Poznań to miasto, do którego wybieram się prawie na tydzień. Do Poznania dojeżdżam autobusem, tylko potrzeby mi jest wóz do sprawnego poruszania się po mieście przez te kilka dni, kiedy będę organizować swoje sprawy. Gdzie szukać, na co zwracać uwagę przy wyborze? Jeździć będę sporo i nie opłaca mi się wydawać pieniędzy na taksówki.
Ja miałem doświadczenia z tą firmą. Po stłuczce był potrzebny mi wóz, wszystko było załatwione na OC sprawcy wypadku, samochód został podstawiony pod wskazany adres bez żadnego problemu. Firma działa właśnie w Poznaniu i okolicach.
Jeśli szukasz auta na krótkoterminowy wynajem to zwróć tylko uwagę na to, czy jest ubezpieczenie, należy mieć także kwotę na kaucję, ale ta jest do zwrotu, więc ją dostajesz z powrotem, gdy oddajesz auto.
Ja znam tę firmę wypozyczalnia-borexpo.pl jeśli chodzi o wynajem samochodów dostawczych Poznań to jest teren na którym głównie działam, więc info jest sprawdzone. Nie opłaca mi się kupować dostawczaka, a czasami trzeba przewieźć towar. Jak na razie wszystko działa ok.
Również polecam ci usługę z wynajmem samochodu. Jeśli tak jak piszesz bedziesz musiał dużo jeździć to kompletnie nie opłaca się korzystać z taksówek. Dwie-trzy jazdy taksówką i masz tę samą cenę, co za wynajem samochodu na cały okres.
Zgadza się. KOrzystałam z usług podobnej firmy i wiem jak to działa. Musisz mieć ważne prawko i dowód przy sobie i to wszystko. Dostajesz auto od ręki. Warto tylko sprawdzić, czy są wszystkie dokumenty dla samochodu i możesz jeździć Smile
Zgadza się. Kosztowo wychodzi taniej niż taksówkami, wystarczy sobie przeliczyć, można zresztą zadzwonić do jakiejś firmy taksówkowej w Poznaniu, ich dopytać o ceny a potem sobie porównać. Gdyby chodziło o jedną czy dwie jazdy to co innego, ale jeśli masz w planach dużo jeździć to zdecydowanie lepiej opłaca się wynająć samochód na kilka dni.
Przekierowanie