Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Problem z przegrzewającym się laptopem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy znacie jakieś sposoby na przegrzewającego się laptopa? Mój sprzęt ma 3 lata, dokupioną specjalną podkładkę chłodzącą z wentylatorem a mimo wszystko grzeje się niesamowicie. Nawet podczas normalnego użytkowania szumi i jest bardzo gorący, podczas grania po godzinie się wyłącza. Nie wiem już co mam z nim zrobić.
Oddać lapka na czyszczenie i wymianę past termoprzewodzących na procesorze i grafice. Naprawy przegrzanych laptopów to częste zjawisko więc nie ma co się denerwować. Pamiętaj tylko żeby regularnie oddawać urzadzenie do czyszczenia i nie kłaść go na łóżkach, ziemi i innych miejscach gdzie mozezaciagac kurz.
Dziękuję za odpowiedź, pzdr.
Hej! Potrzebuję namiarów na firmę która odzyskuje dane z uszkodzonych komputerów, kart, pendrivów itd. Mój znajomy mówił mi że w zasadzie możliwe jest uratowanie informacji z niemal każdego sprzętu, czy jest to prawda? Jeśli tak to gdzie znajdę kogoś kto podejmie się takiego zadania?
W ciemno możesz iść tutaj bezpiecznylapek.pl. Mają profesjonalny sprzęt do odzyskiwania danych i są świetnymi specjalistami o wieloletnim doświadczeniu. Nigdy nie miałem co prawda problemu tej natury ale opinie o firmie mówią same za siebie Smile
Super! Dzięki za zainteresowanie i za pomoc Smile.
Nie ma sprawy, trzeba sobie przecież pomagać. Jakbyś miała jeszcze jakieś problemy to pisz śmiało, postaram się odpowiedziec w miarę szybko.
Przekierowanie