Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Dojechać na lotnisko…
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Wiem, że temat brzmi banalnie, ale mam dylemat. Mieszkam od miasta niemal 70km. Nie posiadam samochodu, nawet prawa jazdy. Autobusem ciężko byłoby mi dojechać do lotniska ze względu na ilość bagażu. Co powinnam zrobić.
Witaj. Najlepiej byłoby jakbyś kogoś poprosiła i mu zapłaciła za dojazd, bo za darmo tyle kilometrów to wątpię żeby ktoś by chciał jechać. Ludzie są różni. Mój sąsiad nawet jak ma kogoś 2 km podwieźć to już jęczy, że na paliwo trzeba dać, to nic że i tak jedzie w tym kierunku za darmo cie nie zabierze. Autostopowicza to chyba jeszcze żadnego nie wziął.
Cześć. Myślę, że powinnaś wziąć pod uwagę jakąś firmę wypożyczającą auta na lotnisko na pewno cie dowiozą. Chodzi mi o to, że wiele firm wypożyczających zapewnia też kierowcę za dodatkową opłatą. Jak dla Ciebie będzie to opcja chyba najkorzystniejsza, skoro nie masz innej możliwości.
Ja to zawszę mówię tak. Kłania się samozaparcie, dobra szkoła jazdy i czysta samodzielność! Jakbyś miała prawko problemu by nie było.
Nie bądźmy tacy surowi. Koleżanka prosi o poradę, a nie o reprymendy. Na pewno znajdzie się jakaś dobra i tania wypożyczalnia samochodów. Sam teren wielkopolski jest duży i ludzie często z takiego wynajmu tam korzystają. Jak nie z kierowcą, to najwyżej kogoś poprosisz, aby cię zawiózł wypożyczonym autem na lotnisko.
Hej wszystkim. A co powiecie o Torcar24 ? To też dobra firma wypożyczająca auta. Z tego co się dowiedziałem, to możesz wynająć i samochód i kierowcę. Zadzwoń i spróbuj negocjować ceny.
Przekierowanie