Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Sztućce do ładnego kompletu porcelanowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Potrzebuję na szybko polecenia strony gdzie kupią ładne proste sztućce w dobrej cenie, to będzie dodatek do prezentu, mam biały komplet obiadowy, taki odświętny, więc sztućce też muszą fajnie do tego pasować. Polecicie coś?
Ja do mojej restauracji kupowałem ogólnie zastawę na tej stronie sklep.porcelana.com.pl/produkt/sztucce.html i są też sztućce, więc może ci się spodobają? Bardzo fajna obsługa telefoniczna, odpowiadają na pytania i na prośbę o szybą wysyłke też odpowiedzieli pozytywnie i ani się obejrzalem a już kurier stał pod moimi drzwiami Wink
Ooo no tego szukałam, proste ładne sztućce, dzięki wielkie. Już zamówione, oczywiście na ostatni moment kupuję, ale rozmawiałam z panią i mają dojść nawet jutro! Także wielkie dzięki, sprawa załatwiona w ekspresowym tempie.... Ale zupełnie mi wypadły z głowy takie rzeczy, bo to ślub mojego brata i byłam zajęta wszytskimi innymi rzeczami!
No to mamy nadzieje, ze sięe wszytsko dobrze uda i wesele i ślub Wink jużz teraz masz zalatwiony prezent, wiec jeden stres mniej Tongue
Taaak.. Ale dochodzą inne rzeczy, które oczywiście tez zalatwiamy rodzinnie na ostatni moment. Chyba mamy to w genach. Całe szczęście część rzeczy można internetowo załatwić i mieć je z głowy, bo jakbym miala jeszcze teraz jezdzić po miecie i szukać to bym zwariowała. Dzięki wielkie za miłe słowa!
Przekierowanie