Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Wypożyczalnia maszyn budowlanych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym przeprowadzić prace związane z przeciągnięciem instalacji wodnej pod drogą która należy do mojej firmy. Nie chcę przy tej okazji niszczyć nawierzchni. Szukam wypożyczalni, która udostępni mi maszyny, dzięki którym zrobię horyzontalny przewiert HDD. Zna ktoś może firmę, która prowadzi taką wypożyczalnię?
Sądzę kolego, że będziesz miał problem z wypożyczeniem takiej maszyny. To bardzo specjalistyczny sprzęt, który kosztuje dość sporo. Poza tym trzeba umieć go obsługiwać, a szkolenia trwają zazwyczaj po kilkadziesiąt godzin. Myślę, że czeka cię po prostu wynajem firmy, która wykonuje tego rodzaju prace. Jest ich na rynku bardzo dużo. Ja mogę polecić usługi tej http://wtd-przewierty.pl/przewierty-sterowane/, bo osobiście korzystałem z jej usług.
Kolega powyżej ma rację. Nie wypożyczysz tego rodzaju maszyny, bo to zbyt duże ryzyko jej uszkodzenia. Naprawa nie jest taka prosta, tym bardziej, że większość maszyn jest produkowana w Stanach Zjednoczonych. Ale oferta, o której mówi kolega wyżej jest naprawdę godna polecenia.
Jeśli chcesz poczytać trochę o tej tematyce to zapraszam pod link http://wtd-przewierty.pl/przewierty-pod-drogami/. Tam zostało wszystko dokładnie opisane. Cena samej usługi jest uzależniona oczywiście od warunków, jakie napotka wykonawca i ile czasu zajmie mu cała operacja.
Przekierowanie