Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Czyszczenie szklanych paneli kuchennych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niedawno zdecydowałam się na założenie w kuchni takich dużych szklanych paneli z zatopioną w nich grafiką i teraz szukam najlepszego sposobu na ich czyszczenie. Nie ma co ukrywać, żeby wyglądały naprawdę efektownie ich powierzchnia musi być idealnie czysta, tak samo jak w przypadku każdej normalnej szyby. Czego wy używacie do czyszczenia takich paneli?
Do czyszczenia szklanych paneli kuchennych najlepiej używać tych samych środków czyszczących, jakich używasz do mycia okien, ewentualnie do czyszczenia płytek. Dobrze sprawdzają się w tej roli produkty zawierające w swoim składzie alkohol. Dzięki nim na powierzchni paneli nie będzie nieestetycznych smug i zacieków. W ostateczności możesz je również przecierać wilgotną ściereczką z dodatkiem płynu do naczyń. W nim też znajduje się środek, który zapobiega pojawianiu się smug na powierzchni szkła.
Ja myje je normalnom wodom z dodatkiem kilku kropli plynu do mycia naczyn. Niestety na szkle wszystko widac, dlatego trzeba je dosyc czesto przecierac, ale efekt warty jest troszke wienkszego nakladu pracy.
Normalnie mokra ścierka, a później do słucha drugą ścierką i po kłopocie. Po co robić filozofię z prostej czynności. Kobiety jednak lubią komplikować sobie życie.
Żeby faceci tak chętnie zajmowali się sprzątaniem, jak o tym mówią, to kobiety nie musiałyby tyle kombinować z poszukiwaniem najlepszych sposobów na zaprowadzenie idealnego porządku we wnętrzach swoich domów…
Swieta prawda! Ja do czyszczenia paneli szklanych uzywam plynu do mycia szyb. Jak na razie to sprawdza się najlepiej i radze sprobowac. Pozdrawiam.
Przekierowanie