Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Zastanawiam się, czy znajdzie się przypadkiem na forum ktoś, kto wymieniał kiedyś tapicerkę w swoim samochodzie. Ja niestety muszę, ale zupełnie nie wiem, gdzie w stolicy znajdę dobry zakład tapicerski. Możecie podać jakieś namary na sprawdzone podmioty? Będę zobowiązana.
Muszę przyznać, że zakłady tapicerskie w Warszawie radza sobie chyba bardzo dobrze, bo jest ich naprawdę sporo. Będziesz miała w czym wybierać. Niestety nie ułatwi Ci to wyboru Smile
Interesuje Cię tylko tapicerka, czy może też inne usługi - obszywanie kierownicy, skrzyni biegów itp.? Zwykle zakłady oferują kompleksowe usługi, ale są też i takie, ktore nie zajmują się kierownicami i skrzyniami biegów.
Kierownica i skrzynia biegów mnie nie interesuje. Tylko standardowa usługa Smile
Proponuje w takim z razie zapoznać się z ofertą na stronie http://www.arttap.com.pl Według mnie zapowiada się naprawdę interesująco, a proponowane ceny są całkiem konkurencyjne. Zobacz przykładowe realizacje w galerii i daj znać, czy coś takiego by Ci odpowiadało.
Bardzo Ci dziękuję za udostępnienie linku. Przejrzałam dokładnie zawartość strony i muszę przyznać, że oferta bardzo mnie zainteresowała. Sprawdzilam też w sieci opinie na temat podmiotu i znalazłam same pozytywne wpisy. Muszę się z nimi skontaktować i dowiedzieć, ile mnie skasują za moją wymarzoną tapicerkę.
Pamietaj tylko, żeby się targować, bo zawsze w ten sposób można co nieoc zaoszczędzić Smile Ja zawsze o tym pamiętam i dzieki temu nigdy nie płacę ceny wyjściowej. A z nowej tapicerki będziesz bardzo zadowolona Smile
Przekierowanie