Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: System monitoringu i podsłuchu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Planuję skompletować sobie zestaw do monitoringu i podsłuchu. Taka moja fanaberia. Z racji tego, że mam dużo gotówki przeznaczonej na ten cel koszty się nie licza. Co mi polecicie dobrego?
Chyba wiem, czym podyktowana jest ta fanaberia Smile. Słuchaj, monitoring można zbudować przy użyciu najzwyklejszych urządzeń opartych o GSM i GPS. Będzie ono wysyłać informację na dowolnie wybrane urządzenie w każdej chwili. A połączenie GSM i GPS jest najlepsze, ponieważ często nie wymaga bycia w bliskiej odległości od nadajnika.
Dzięki za odpowiedź. Słuchaj, myślę, że taki nadajnik http://www.mojszpieg.pl/nadajnik-kwarcow...lania.html będzie wystarczajacy. Mieszkam w małej miejscowości, dlatego na początek taki zasięg wystarczy. Cena też jest w porządku moim zdaniem.
A po co ci to w ogóle? Nie szkoda ci pieniedzy z racji tego ze to fanaberia? Moim zdaniem lepiej te forse przeznaczyc na jakiś szczytny cel a nie na urzadzenie które będzie sobie lezalo w szufladzie i się kurzylo.
Z jednej strony masz rację, ale są przesłanki, że taki system realnie mi się przyda w niedalekiej przyszłości, dlatego planuję teraz go zakupić, bo później mogę nie mieć funduszy takich. Właśnie dokonałem zamówienia na http://www.mojszpieg.pl i powiem wam, że firma bardzo sprawnie działa.
Przekierowanie