Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Spawanie naczep od TIR-ów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam spawacza na terenie Poznania, który zajmie się naprawą podwozia naczepy TIR-a. Powinienem szukać prywatnych zleceniobiorców, czy polegać na profesjonalnym zakładzie? Jakie są Wasze doświadczenia/zdanie na ten temat? Pozdrawiam.
Postaw na profesjonalistów. Jeśli coś pójdzie nie tak będziesz wiedział gdzie ewentualnie reklamować spartaczoną robotę. A z fachowcami z przydomowego garażu różnie bywa. Czasem zrobią wszystko jak należy za małe pieniądze, a czasem więcej zaszkodzi niż pomoże i ucieknie za granicę. Powodzenia w dochodzeniu swoich praw w takim przypadku.
Tragizujesz. Spawam od dwudziestu lat w przydomowym garażu jak to nazwałaś i jeszcze nie uciekłem za granicę, a jak coś źle pójdzie no to nie ma wyjścia trzeba poprawić. Zależy na kogo się trafi i tyle w temacie. Mój znajomy naprawiał samochód w profesjonalnym zakładzie mechanicznym no i okazało się, że panowie wymienili mu jego nowe opony na jakieś łyse bez jego wiedzy i zgodny. Tak jak mówie, zależy na kogo się trafi.
Ja również stawiam na profesjonalistów nawet pomimo tego co napisano. Wydaje mi się że dla Ciebie to powinno być szczególnie ważne żeby robota była wykonana jak należy, bo nie oszukujmy się zależy od tego Twoje życie. Zakład ślusarski w Poznaniu znajdziesz sobie na spokojnie, jest ich bardzo wiele. Wiadomo, że niecodziennie korzysta się z takich usług dlatego trudno mi się wypowiedzieć. Kiedyś zlecałem zrobienie ogrodzenia Ślusarni Poznań i byłem bardzo zadowolony.
A co się mogło popsuć w tirze? Chyba nikogo ani niczego nie przejechałeś co?
Na szczęście jeszcze nie Smile.
Przekierowanie