Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Zamrażanie grzejników -opłaca się czy nie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam panów serdecznie. Pracuje dla dużej firmy która posiada między innymi nieruchomosci. Aktualnie stoimy w obliczu dużego remontu wielkiej kamienicy. Ogrzewanie ma być wymienione w całym pionie, wszystkie stare kaloryferzyska wylatują. I teraz tak: słyuszałem o zamrażaniu kaloryferów, ale podobno to sporo kosztuje. zastanawiam się, czy to się w ogóle opłaca bo co to zaproblem wodę spuścić? Rzucili mnie w firmie na głębokie wody bo wcześniej sie czymś innym zajmowałem, więc bdwdziećzny za pomoc.
Łohoho, wreszcie ktoś chce skorzystać z tej technologi. No ja od lat to mówię że to jest super sprawa. Wszystko się robi na czysto, z korzyścią i dla usługodawcy, i dla wykonawcy. No i przede wszystkim dla ludzi którzy w tym budynku mieszkaja czy też korzystaja z jego lokali. Bo wiedza panowie jak to jest, jak nie ma być wody przez jakiś czas. A to naprawdetroche trwa, taka wymiana tylu grzejników. To jest zawsze nieprzyjemna sprawa, bo wiadomo, z toalety trzeba korzystać. Dlatego z całego serca polecam. http://www.mikas.com.pl/naprawa-centraln...wania.html tu lektura tematyczna
Zaproponowałbym ogrzewacze elektryczne dodatkowo, żeby zwiększyć efektywność ogrzewania. Nie kosztują dużo, a dają nadzwyczaj dobre rezultaty (i nie są energochłonne)
Kolega tu barzdo istotną kwestię poruszył. Polska nadal jest zamknięta na innowacje, a przecież to aż się o to prosi. Bo wiadomo, jak spoldzielnia ma wydać zgodę na zamknięcie wody to jest mega problem, a przecież da się tego uniknąc. Więc panowie tylko zakasać rękawy, praca organiczna i wprowadzamy nowe technologie!!!
Tu kolega też znajdzie takie istotne rzeczy jak wszystkie elementy do zamknięcia nowej instalacji. Nie wiem dokładnie jakiego typu ma być, ale tu jest wszystko, reduktory, szafki, napewno link się w każdym razie przyda więc go wklejam : http://www.mikas.com.pl/artykuly_gazowe_sklep.html Mam nadzieję, że dobrze skopiowałem. Pozdrawiam
Przekierowanie