Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Halo? Czy ktoś się spotkał już z takim problemem, jaki ja mam? Bardzo chciałbym dowiedzieć, jak opóźniać erekcję, bo z żoną jesteśmy bardzo niezadowoleni z naszego pożycia małżeńskiego. Żona lubi długo, ja też, ale wytrzymać ciężko i już nie wiem, jak dać sobie radę, żeby żonę zadowolić. Coś polecicie?
Dzień dobry. Wydaje mi się, że nie jesteś jedynym mężczyzną, który mierzy się z problemem z szybszym wytryskiem. Mój mąż też miał z tym problem, ale jakoś daliśmy radę dzięki środkom, które udało nam się znaleźć w internecie.
Środkom? Ale jakim środkom? CO dokładnie masz na myśli? Jakieś domowe sposoby? Sposoby, techniki, metody? Przerywane stosunek czy co?
Nie, zupełnie nic z tych rzeczy. Kupiłam mężowi takie tabletki, które mają przedłużać erekcję. Bierze je od jakiegoś czasu i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Może teraz długo i nie kończy zbyt wcześniej, więc oboje jesteśmy zadowoleni z efektów, które to daje.
Aha, brzmi fajnie. A jakiś facet się wypowie?
No jasne! Ja też miałem taki problem, ale z tymi środkami świetnie się udało temu zapobiec. Działa bardzo dobrze, składa się z samych naturalnych składników, praktycznie zero środków ubocznych, a sprzęt działa tak, jakbym był znowu nastolatkiem. No więc się opłaca.
Ja też potwierdzam. Warto skorzystać, czuje się świetnie, żona bardzo zadowolona, bo wszystko działa jak należy i możemy długo się sobą cieszyć w łóżku.
No to dzięki za wszelkie info. Czuje się o wiele spokojniej, zarz będę robił zamówienie i zobaczę, co z tego wyjdzie. Już się doczekać nie mogę.
Przekierowanie