Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Gdzie kupię śliczne i stabilne łóżeczko?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Jestem na etapie wybierania mebelków dla dzieciątka, które narodzi się za 2 miesiące. Chciałam wybrać je sama, bo mój mąż dużo pracuje. Które łóżeczka polecacie? Które są stabilne, a które się chwieją?
Witaj na grupie. My szukalismy dość długo aż znaleźliśmy łóżeczko Bajanex Julka. Spodobało mi się szczególnie połączenie białego z brązowym – pasuje do wszystkiego. Poza tym podoba mi się fakt, że to polski producent, a nie jakaś chińszczyzna, można pojechać i porozmawiać jeśli ktoś chce.
O jak miło, wygooglowałam i rzeczywiście jest bardzo ładne.
Powiedzcie dziewczyny, jak to u was jest z jazdą samochodem z dużym brzuchem. Słyszałam, że kobiety w ciąży nie muszą zapinać pasów, a w razie wypadku taki pas mógłby przydusić dziecko. Czy to prawda?
Absolutnie ZAWSZE zapinaj pasy! Przecież jak ty zginiesz w wypadku, to chyba dziecko też, prawda?! Po prostu kup sobie odpowiednie zabezpieczenia, np. adapter BeSafe do pasów i tyle!
Mamuśki, a jakie zabawki kupujecie swoim niemowlakom? Mam wrażenie, że mój na misie jest jeszcze za mały, woli coś bardziej kolorowego i świszczącego.
Ja już trochę zabawek kupiłam, bo nie mogłam się powstrzymać. Nie od razu będzie się nimi dzidziuś bawił, ale później pewnie tak. Kupiłam takie i wydają mi się one edukacyjne.
Przekierowanie