Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?

05-04-2017, 08:46 AM
Post: #1
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?
Dzień dobry. Szukam sprawdzonej, cieszącej się dobrymi opiniami szkoły językowej, w której będę mógł zapisać się na kurs niemieckiego dla dorosłych. Najlepiej, żeby materiał był wykładany w dość jasny sposób, a zajęcia odbywały się w miarę często. Z góry dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 11:18 AM
Post: #2
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?
Cześć. Teraz większość szkół dość elastycznie dopasowuje się do potrzeb uczniów/słuchaczy. A jeśli interesuje Cię naprawdę dobry kurs języka niemieckiego dla dorosłych Wrocław jest miastem, w którym działa ta szkoła: http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-ni...doroslych/. Mają dużo specjalistycznych zajęć, kursów języka zawodowego, dla maturzystów i dorosłych. Koniecznie sprawdź, bo słyszałam o nich dużo dobrego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 02:06 PM
Post: #3
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?
Dzięki. Na pewno zaznajomię się z ich ofertą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 02:16 PM
Post: #4
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?
Witajcie! Ja też gorąco polecam szkołę akademiawrocław.pl. Uczyłem się u nich angielskiego i efekty były naprawdę świetne. Tak więc autorze możesz spokojnie się do nich zapisać. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 05:08 PM
Post: #5
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?
Muszę przyznać, Kochani, że całkiem fajną tę szkołę znaleźliście. Przeglądam ich stronę: http://akademiawroclaw.pl/ i najbardziej podoba mi się to, że zajęcia są organizowane w niewielkich grupach, a lektorzy to jednak doświadczone i odpowiednio wykształcone osoby (najgorzej trafić na kogoś bez dobrego przygotowania metodycznego). A że akurat córka szuka kursu przedmaturalnego, to na pewno się do nich odezwę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 06:02 PM
Post: #6
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?
Jeszcze raz dziękuję! W sumie to już jestem zdecydowany. Ceny w porównaniu z innymi szkołami są naprawdę rewelacyjne. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 06:58 PM
Post: #7
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?
Pamiętaj tylko, że tanio nie zawsze znaczy dobrze. O szkole się nie wypowiadam, bo jej nie znam, ale jak chodzi o naukę języków obcych, to będziesz musiał włożyć sporo samodzielnej pracy. Tak więc dbaj o samodyscyplinę od początku, a wszystko się uda. Smile W przeciwnym razie na pewno nie zaoszczędzisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2017, 08:00 PM
Post: #8
Znacie jakąś dobrą szkołę organizującą kurs języka niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu?
Dzięki za radę. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo, ale jestem zmobilizowany. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS