Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zimna woda zamiast ciepłej – co robić?

09-08-2016, 02:15 PM
Post: #1
Zimna woda zamiast ciepłej – co robić?
Witajcie. Mam tutaj taki pewien problem. W moim domu strasznie ucieka ciepło. Mogę podgrzewać wodę i podgrzewać, a ona i tak jest po chwili zimna. Nie wiem czy to wina zbiornika czy instalacji, czy zła może jest izolacja i się po drodze gubi… No ja nie wiem…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 04:03 PM
Post: #2
Zimna woda zamiast ciepłej – co robić?
Proponuję kupić zbiornik wody i wymienić, to wtedy będziesz miał ciepłą wodę. Szczególnie jak masz stary, to tam już wszystkie te powłoki izolacyjne są nieszczelnie i za nic nie uda Ci się ciepłej wody w całym domu utrzymać, chyba że przez cały dzień będziesz grzał. A tak po prostu będziesz miał nowy zbiornik i ciepłą wodę przez cały dzień. Więc sobie policz co Ci się bardziej kalkuluje. Na strone http://e-mikas.com.pl/pl/c/Gazowy-podgrzewacz-wody/20 masz tez specjalne podgrzewacze do wody gazowe i one Ci tez pomogą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 04:04 PM
Post: #3
 
Tak się składa, że muszę kupić też nowe skrzynki gazowe metalowe i jak je będę zamawiać to z tej strony co podałeś razem z tym nowym zbiornikiem. Mam nadzieję, że będzie warto w to inwestować i że woda wreszcie będze ciepła cały czas
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS