Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamawiać obróbkę blacharską w Białymstoku czy szukać gdzieś w większym mieście?

05-16-2017, 05:05 AM
Post: #1
Zamawiać obróbkę blacharską w Białymstoku czy szukać gdzieś w większym mieście?
Szybkie pytanie do wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli coś do czynienia z pracami blacharskimi, szczególnie do tych, którzy zlecali je komuś, a nie robili na własną rękę. Otóż mam do wykonania dość sporą pracę wymagającą profesjonalnej obróbki blacharskiej i to musi być wykonane idealnie. Właśnie dlatego zastanawiam się, czy to dobry pomysł żeby zamawiać taką usługę w Białymstoku. Nie żebym miał coś do naszego regionu, ale czy nie będzie bezpieczniej w stolicy? Czekam na wasze odpowiedzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2017, 05:55 AM
Post: #2
Zamawiać obróbkę blacharską w Białymstoku czy szukać gdzieś w większym mieście?
Ja miałem już do czynienia z jednym majstrem od nas i tak zepsuł to, że teraz zawsze zamawiam z Warszawy i jeżdżę tam po odbiór osobiście
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2017, 06:37 AM
Post: #3
Zamawiać obróbkę blacharską w Białymstoku czy szukać gdzieś w większym mieście?
Serio? Komu by się chciało marnować na to czas? W Białymstoku i okolicach mamy na serio dobrych ekspertów blacharstwa i generalnie obróbki metali wszelkimi metodami od CNC po laserowe cięcia. Nie lubię jak tak ktoś od razu zakłada, że w mniejszych miastach nie da się znaleźć eksperta z prawdziwego zdarzenia. No i nie wolno zapominać, że przy tym zapłacisz za taką samą usługę znacznie mniej niż na przykład w stolicy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2017, 09:27 AM
Post: #4
Zamawiać obróbkę blacharską w Białymstoku czy szukać gdzieś w większym mieście?
Podpisuję się pod kolegą powyżej rękami i nogami. Jeśli chcesz dowodu na to, że na Podlasiu też są firmy, które się znają na rzeczy, to wejdź sobie na http://br-technology.pl/. Osobiście zlecam im wszystkie obróbki blacharskie w Białymstoku (moja firma ma tam swoją filię i prowadzi produkcję). To jest bardzo nowoczesna firma, mają super zaplecze techniczne i doświadczonych blacharzy, więc ja mogę powiedzieć śmiało, że w pełni im ufam. Wszystkim polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2017, 11:33 AM
Post: #5
Zamawiać obróbkę blacharską w Białymstoku czy szukać gdzieś w większym mieście?
A orientujesz się może tak konkretniej jakich maszyn do obróbki używają? Mam już wcześniejsze doświadczenia z tej branży i wiem po czym poznać specjalistów na najwyższym poziomie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2017, 02:24 PM
Post: #6
Zamawiać obróbkę blacharską w Białymstoku czy szukać gdzieś w większym mieście?
Wiesz co ja to się nie znam aż tak na szczegółach technicznych, dla mnie się raczej liczą efekty ostateczne. Ale jak jesteś ciekawy to poszperaj na ich stronie. Z tego co pamiętam dość szczegółowo opisali tam parametry i cały proces obróbki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2017, 03:00 PM
Post: #7
Zamawiać obróbkę blacharską w Białymstoku czy szukać gdzieś w większym mieście?
OK. Wszystko widzę z najważniejszych informacji, czyli siłę nacisku chociażby, a jakby co to zadzwonię do nich i się dopytam przez telefon. Generalnie zapowiadają się bardzo dobrze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS