Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wina hiszpańskie – ile mają kalorii?

11-19-2021, 10:33 AM
Post: #1
Wina hiszpańskie – ile mają kalorii?
Ostatnio na urodzinach u znajomej serwowane były wina hiszpańskie. Tak bardzo mi one smakowały, że nie zliczę ile lampek tego trunku wypiłam. Tymczasem jako typowa Polka, mam problem z nadwagą. Stąd moje pytanie: Ile kalorii ma typowe wino? Ile można go wypić bez obawy o to, że odbije się to niekorzystanie na figurze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-19-2021, 12:53 PM
Post: #2
Wina hiszpańskie – ile mają kalorii?
Jak powszechnie wiadomo, wino składa się głównie z wody i etanolu. Kaloryczność zależy od ilości cukrów prostych, wino słodsze będzie miało więcej kilokalorii w 100 g niż wino wytrawne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-19-2021, 02:07 PM
Post: #3
Wina hiszpańskie – ile mają kalorii?
Nie odkryłeś Ameryki @duzybyk… To logiczne, że wino bardziej słodkie ma więcej kalorii.. Czas na konkrety! I tak 1 kliszek wina czerwonego wytrawnego to około 102 kcal , białego 99 kcal , a słodkiego czerwonego aż 159 kcal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-19-2021, 04:18 PM
Post: #4
Wina hiszpańskie – ile mają kalorii?
Liczby mówią same za siebie… Tylko jedna uwaga @popaprana – kieliszek wina kieliszkowi nie równy… O jakim rozmiarze kieliszków mówisz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-19-2021, 06:37 PM
Post: #5
Wina hiszpańskie – ile mają kalorii?
Przepraszam, zagalopowałam się w pisaniu postu. Chodziło mi w każdym przypadku o 150 g alkoholu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-19-2021, 07:01 PM
Post: #6
Wina hiszpańskie – ile mają kalorii?
Kto by liczył kalorie gdy impreza w pełni… Jestem zdania, że na odchudzanie jeszcze przyjdzie czas… Poza tym, niewielkie krągłości są bardzo sexy… Tymczasem warto wiedzieć, że markowe wino hiszpańskie można kupić na https://www.wina.pl/92-hiszpania .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS