Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unowocześnić swój sklep, poradźcie

08-22-2016, 08:42 AM
Post: #1
Unowocześnić swój sklep, poradźcie
Witam wszystkich od wielu lat prowadzę mały sklep spożywczy i chciałabym go trochę unowocześnić. Nowa pracownica podsuwa mi jakieś pomysły, w tym większe skomputeryzowanie zaplecza. Zastanawiam się też nad lepszymi etykietami. Poradzicie mi coś? co warto mieć w tak zwanym nowoczesnym sklepie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 11:08 AM
Post: #2
Unowocześnić swój sklep, poradźcie
mamy z mężem własną, mini produkcję miodu i zaczęliśmy się unowocześniać od bardzo prostej rzeczy. Nasze etykiety samoprzylepne zyskały nowy wygląd, trochę bardziej się postaraliśmy w ich kreowaniu. Najpierw zgłosiliśmy się do firmy wspierającej rozwój przedsiębiorstw, oni podpowiedzieli nam jak warto projektować etykiety i przygotowali dla nas pierwszy sort.Smile nowoczesny design ma znaczenie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 11:30 AM
Post: #3
Unowocześnić swój sklep, poradźcie
pracownica ma rację, sprawdzony program do zarządzania sklepem spożywczym jest wybawieniem dla przedsiębiorcy. Bardzo ułatwia pracę i kiedy wszystko jest zintegrowane masz mniej zmartwień na głowie. Możesz bardziej kontrolować co dzieje się na magazynie i jednocześnie masz dostęp do statystyk, na przykład w jakiej godzinie masz największy ruch, który produkt sprzedaje się lepiej, który gorzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 01:13 PM
Post: #4
Unowocześnić swój sklep, poradźcie
skomputeryzowanie sklepu to dobra decyzja, zgadzam się. Ja na swoim zapleczu mam od niedawna mam drukarkę samoprzylepnych etykietek i jest super, teraz działamy bardziej samodzielnie, nie musimy drukować u różnych firm.;D a co do statystyk to kolega wyżej ma rację. Możesz dzięki temu sensownie planować magazynowanie i same kupowanie produktów, wiesz już na przykład jaki towar w jakim okresie czasu może się sprzedać, a jaki nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 02:49 PM
Post: #5
Unowocześnić swój sklep, poradźcie
właśnie, trudno jest to samemu oszacować, nawet gdyby się siedziało z zeszytem w ręce… człowiek to jednak człowiek i wiele rzeczy umknie jego uwadze. A porządne statystyki i analizy to podstawowe narzędzie współczesnego przedsiębiorcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 03:59 PM
Post: #6
Unowocześnić swój sklep, poradźcie
dobrze was poczytać, dzięki. Nie wiedziałam nic o tych komputerowych statystykach i analizach, brzmi naprawdę ciekawie. Wszystko zawsze bardziej robilam na okoWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS