Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tłumaczenia pisemne

07-28-2016, 03:12 PM
Post: #1
Tłumaczenia pisemne
Witam. Przychodzę tutaj na forum po poradę. Otóż interesują mnie bardzo teraz tłumaczenia pisemne z języka angielskiego. Trochę się naszukałem w internecie tego wszystkiego, zrobiłem chyba dorby research i wreszcie na trafiłem na jedno biuro tłumaczeń, które wydało mi się warte uwagi. Chodzi tutaj mianowicie o tlumaczenia-gk.pl Czy ktoś z Was miał już okazję z nimi współpracować i może powiedzieć czy warto się nimi bliżej zainteresować? Jak wygląda z nim współpraca?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-28-2016, 03:28 PM
Post: #2
Tłumaczenia pisemne
Ja Ci mogę z ręką na sercu powiedzieć, że współpraca z nim jest naprawdę świetna. Ja akurat potrzebowałem karty charakterystyki tłumaczenia ich dostałem świetne i powiem szczerze, że jak tylko jeszcze będę miał cokolwiek innego do tłumaczenia to właśnie tam będę uderzał ze wszystkim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-28-2016, 04:00 PM
Post: #3
Tłumaczenia pisemne
Hm… No to brzmi dobrze. Ja akurat potrzebuję teraz zrobić translacje instrukcji obsługi do kilku produktów, żeby je móc na rynek wprowadzić z polską instrukcją i właśnie szukam kogoś, kto mi to zrobi. Ale jak mówisz, że ci tłumacze, co Tobie to robili są tacy świetni, to chyba też się do nich odezwę i sprawdzę, jak to wyjdzie w moim przypadku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-28-2016, 04:30 PM
Post: #4
Tłumaczenia pisemne
No moim zdaniem naprawdę warto zobaczyć jak to wygląda i spróbować. A uda się na pewno. Skoro u mnie się udało tak dobrze to wszystko zrobić, to i u Ciebie będzie to równie dobrze zrobione Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS