Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam odpowiednich drzwi do mieszkania

01-20-2016, 04:04 PM
Post: #1
Szukam odpowiednich drzwi do mieszkania
Hejka Smile Podczas planowanego remontu chciałbym wymienić drzwi w moim mieszkaniu i zastanawiam się, jakie teraz drzwi są najmodniejsze. Mam w salonie podwójne drzwi do jadalni i nie mam na nie pomysłu. Podpowiedcie cokolwiek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2016, 04:23 PM
Post: #2
Szukam odpowiednich drzwi do mieszkania
Musisz mieć naprawdę piękne mieszkanie, skoro masz salon i jadalnię. Moje niestty jest tak małe, że nie mogę sobie Pozowic na żadne szaleństwa Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2016, 06:12 PM
Post: #3
Szukam odpowiednich drzwi do mieszkania
Nie jest wcale przesadnie duże, ale udało się wygospodarować kilka funkcjonalnych pomieszczen. Zastanawiam się czy drzwi drewniane przesuwane z Wrocławia mogłyby się sprawdzić. Macie może takie w swoich domach czy mieszkaniach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2016, 07:21 PM
Post: #4
Szukam odpowiednich drzwi do mieszkania
Ja mam takie drzwi w moim domu. Też prowadzące z saonu do jadalni. Jestem z nich bardzo zadowolony, bo nie zajmują miejsca, gdy są otwarte. Dzięki temu można mieć otwartą przestrzeń lub dwa zamknięte pomieszczenia. Dla mnie jest to idealne rozwiażanie i nie wyobrazam sobie innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2016, 08:29 PM
Post: #5
Szukam odpowiednich drzwi do mieszkania
Wlasnie taki efekt chciałabym uzyskac. A możesz powiedzieć, jakiej marki drzwi kupiłeś i gdzie je zamawiałeś? Drzwi przesuwnych jest stosunkowo mało na rynku Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2016, 10:21 PM
Post: #6
Szukam odpowiednich drzwi do mieszkania
Nie pamiętam marki, a na drzwiach tez nie widzę, żadnego logotypu. Zamawialem w firmie Cerchem, bo miala najciekawszą ofertę i oferowała dodatkowo kilka innych elementów, ktorych potrzebowałem – m. in. bramę do garażu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-21-2016, 01:00 AM
Post: #7
Szukam odpowiednich drzwi do mieszkania
Dzieki wielkie za info. Nie słyszałam o nich, ale muszę sprawdzić ich oferte. Trzymajcie się!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS