Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy

09-02-2016, 02:29 PM
Post: #1
Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy
Dzień dobry, od kilku lat prowadzę działalność i zauważyłam, że mój zespół zacząć się zawodowo wypalać. Wobec tego chciałabym im zorganizować jakieś szkolenia z coachem, które pomogą poprawić nie tylko ich wydajność pracy, ale także zadowolenie z tego co robią. Możecie polecić mi jakąś firmę szkoleniową w Poznaniu, która zrobi dla moich pracowników takie szkolenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 05:17 PM
Post: #2
Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy
Witam, myślę, że to bardzo dobry pomysł na rozwój pracowników. W Poznaniu działa wiele instytucji świadczących takie usługi, ale dla mnie bezwarunkowym liderem w tej dziedzinie na rynku poznańskim jest dobra firma szkoleniowa skupiająca w swoich szeregach najlepszych profesjonalistów. Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 06:01 PM
Post: #3
Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy
Tak, tak, tak! Zgadzam się z moim przedmówcą! Ja również zorganizowałam szkolenia coachingowe dla moich pracowników i efekty są naprawdę zdumiewające! Przy okazji pokusiłam się o kilka sesji coachingu biznesowego, które pomogły mi lepiej zrozumieć dynamikę firmy, a także pozwoliły mi wyznaczyć dalszą ścieżkę rozwoju przedsiębiorstwa. Naprawdę polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 07:24 PM
Post: #4
Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy
Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS