Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań

01-27-2017, 07:45 AM
Post: #1
Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Witam. Tak jak w tytule, szukam firmy do ochrony mienia ale żeby była naprawdę profesjonalna. Nie chcę stróża tylko ludzi z inicjatywą, mających odpowiednie umiejętności i przede wszystkim sprawnych. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam serdecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 08:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 09:16 PM przez nowoczesna.)
Post: #2
Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Dobrze że ktoś poruszył ten temat bo nawet większe firmy często zaniedbują ważną sprawę jaką jest profesjonalna ochrona mienia Poznań pod wzgledem statystyk włamań na teren chronionych obiektów przoduje wiec każdy powinien rozważyć ochronę z prawdziwego zdarzenia która będzie wiedziała co zrobić w róznych sytuacjach. Ja bym stawiał na kogoś z licencją jak np tu: raf-system.pl/Ochrona-fizyczna_223.html. Mam nadzieję że pomogłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 08:58 AM
Post: #3
Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Właśnie to bardzo ważna różnica – ochrona mienia a stróżowanie. Do tej drugiej czynności można w zasadzie wziąć kogokolwiek bo w zasadzie rola takiej osoby ogranicza się do pokazania ludziom że ktoś tam niby jest i pilnuje i w razie czego zadzwoni na policję. W wiekszosci sytuacji niestety to nie wystarcza bo zlodzieje są sprytni, potrafią się zakraść, nie zostawić żadnych śladów i nie budzić podejrzeń...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 11:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 09:17 PM przez nowoczesna.)
Post: #4
Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Jest tak jak piszesz, dobry ochroniarz nie dość że jest zaangażowany w aktywną ochronę obiektu to na dodatek myśli – zmienia ścieżki i czas patroli na obiekcie, interesuje się otoczeniem, każdymi śladami itd. Dlatego polecam RAF-SYSTEM. Nie ma tam ludzi z łapanki tylko tacy którzy sie naprawde do tego nadają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 12:18 PM
Post: #5
Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Trudno mi sobie wyobrazić żeby ochronie chciało się w ogóle patrolować teren bo wiekszosci nawet nie chce sie ruszyć z kanciapy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 01:48 PM
Post: #6
Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Dlatego jest taki a nie inny odsetek włamań. Jak komuś zalezy na dobrej ochronie to wie co robić. Zawsze powtarzam że lepiej zapobiegać niż leczyć i że są rzeczy na których się nie oszczędza. Doświadczenia pracy w policji jednak są zupelnie inne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 03:56 PM
Post: #7
Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Może napisałbyś coś więcej o swoich doświadczeniach? Rzadko można posłuchać policyjnych opowieści z pierwszej ręki a w tej sytuacji bardzo by się przydały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 06:56 PM
Post: #8
Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Nie ma o czym opowiadać, bo nie będę nikogo przekonywał. Swoje już powiedziałem i uważam że rozsądny człowiek bez tego bedzie wiedział jaką decyzje podjąc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS