Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam dobrego biura rachunkowego w Lublinie - pomożecie?

09-22-2021, 04:04 PM
Post: #1
Szukam dobrego biura rachunkowego w Lublinie - pomożecie?
Witajcie, poszukuje bardzo dobrego biura rachunkowego z Lublina, które zajmie się prowadzeniem księgowości w małej firmie. Czy mogłabym liczyć na Waszą pomoc w wyborze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-22-2021, 04:15 PM
Post: #2
Szukam dobrego biura rachunkowego w Lublinie - pomożecie?
Witaj, ja jak i moi liczni znajomi prowadzący własne firmy korzystam z tego samego biura rachunkowego. Jest to bardzo dobre biuro rachunkowe Lublin jest miastem, w którym prowadzi swoją działalność, ale z tego co się orientuje oferuje swoje usługi także poza Lublin. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej wejdź na: http://www.abaksystem.com/, gdzie znajdziesz wszelki informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-22-2021, 06:22 PM
Post: #3
Szukam dobrego biura rachunkowego w Lublinie - pomożecie?
Witam, także polecam Ci wspomniane przez mojego poprzednika biuro rachunkowe. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Rzetelnie i w terminie wykonują wszystkie swoje obowiązki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-22-2021, 07:30 PM
Post: #4
Szukam dobrego biura rachunkowego w Lublinie - pomożecie?
Cześć, również znam i polecam. Bardzo dobrze mi się współpracuję z tym biurem, wszystkie dokumenty są odbierane z mojej firmy, więc nie muszę nigdzie jeździć, co więcej mam stały dostęp online do systemu księgowego, co jest bardzo wygodne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-22-2021, 10:06 PM
Post: #5
Szukam dobrego biura rachunkowego w Lublinie - pomożecie?
Faktycznie warto podjąć współpracę z tym biurem – zapewniają kompleksową obsługę księgową na bardzo wysokim poziomie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS