Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawdzone gabinety stomatologiczne w Gdańsku

12-27-2016, 04:33 PM
Post: #1
Sprawdzone gabinety stomatologiczne w Gdańsku
Poszukuję sprawdzonego gabinetu stomatologicznego w Gdańsku. Dopiero co się tu przeprowa-dziliśmy i chcemy znaleźć dentystę dla całej rodziny, gdzie obydwoje z mężem będziemy mogli leczyć swoje zęby oraz zabierać też nasze dzieci. Dlatego też zależy nam na profesjonalizmie i odpowiednim podejściu do pacjenta, szczególnie małego pacjenta. Czy ktoś może mi coś polecić? Zaznaczam, że moje dzieci (szczególnie pięcioletni syn) są bardzo wrażliwe i boją się wizyt u dentysty dlatego też naprawdę bardzo zależy mi na odpowiednim podejściu do dzieci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-27-2016, 05:39 PM
Post: #2
Sprawdzone gabinety stomatologiczne w Gdańsku
Niech się lepiej dzieci uczą, że nie wszystko w życiu może być przyjemne i miłe, a nie trzymasz je pod kloszem…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-27-2016, 07:34 PM
Post: #3
Sprawdzone gabinety stomatologiczne w Gdańsku
To co, mam ich wysłać do jakiegoś sadysty żeby się uczyły trudnego życia? Bądźmy poważni pro-szę pana. Chyba nie ma pan dzieci skoro takie podejście pan tu propaguje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-27-2016, 08:07 PM
Post: #4
Sprawdzone gabinety stomatologiczne w Gdańsku
Dokładnie, brzmi to strasznie. Też uważam, że jak można to trzeba sobie tego bólu oszczędzać. Jeśli pani dzieci się tak boją dentysty i tak bardzo je to boli to polecam gabinety stomatologiczne Mediss, tam można poprosić o użycie gazu rozweselającego, który działa bardzo uspakajająco i odpręża dzieci. Tutaj ma pani ich stronę internetową http://dentysta-gdansk.com/. Może pani wejść i sobie sprawdzić ich ofertę i na czym ten gaz polega, to serio bardzo fajna sprawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS