Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawdzenie wspólnika – jak się do tego zabrać?

06-14-2016, 09:09 AM
Post: #1
Sprawdzenie wspólnika – jak się do tego zabrać?
Moja firma miała ostatnio pewne problemy finansowe i postanowoiłem poszukac wspólnika. Znalazło się kilku chętnych, teraz trzeba wybrać odpowiedniego. Mam jednak pewne obawy czy aby na pewno są kim są, to znaczy czy sami nie mają problemów i czy nie wejdą ze mną w spółkę, aby łatać dziury w swoich. Jak mogę to sprawdzić? Poza papierkami z urzędów oczywiscie, bo to, że płacą podatki i opłacają zus to wiadomo, że moze każdy. Proszę o radę jak to załatwić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2016, 10:48 AM
Post: #2
Sprawdzenie wspólnika – jak się do tego zabrać?
Wiesz co... Jeżeli mieszkasz albo prowadzić biznes w stolicy to ja bym wynajął agencję detektywistyczną z Warszawy. Mają tam ludzi, którzy specjalizująs ię w sprawach gospodarczych i będą wiedzieli gdzie szukać potrzebnych tobie informacji. Tak to przynajmniej będziesz wiedział z kim faktycznie wchodzić w biznes a z kim nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2016, 12:26 PM
Post: #3
Sprawdzenie wspólnika – jak się do tego zabrać?
To agencje się takimi rzeczami zajmują? Pojęcia nie miałem nawet, bo zawsze mi się kojarzyły z szukaniem dowodów zdrad małżonków itd. Dobrze wiedzieć. A masz jakieś namiary na konkretną agencję? Kogoś naprawdę polecanego i skutecznego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2016, 02:49 PM
Post: #4
Sprawdzenie wspólnika – jak się do tego zabrać?
Tak, bo sam korzystałem. W zupełnie innej sprawie co prawda, ale wiem, że w tych też są dobrzy: http://mbdetektywi.pl/wywiad-gospodarczy...nformacje/ . Lepiej takim ludziom zapłacić za ich pracę niżby miałbyś potem się martiwć swoją przyszłością i tym co ci wspólnik może narobic za długów i uciec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2016, 04:12 PM
Post: #5
Sprawdzenie wspólnika – jak się do tego zabrać?
Z obcymi nigdy nic nie wiadomo, ale z doświadczenia wiem, że nawet rodzina cię może wyrolowac. Dlatego postanowiłem wynając ich sam, ale trafilem przez ten link: http://mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/ . Ktoś mi ich polecił i muszę powiedzieć, że dzieki temu uniknąłem dużych problemów, których przyczyną miał być szwagier.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS