Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?

09-02-2016, 07:24 AM
Post: #1
Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?
Heja. Tak jak w temacie. Szukam sklepu gdzie znajdę takie siatki a że mieszkam w małej miejscowości na śląsku to ciężko jest dostać coś takiego u nas na mieście. Proszę o namiary na jakiś sklep internetowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 09:52 AM
Post: #2
Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?
To akurat dobrze trafiłaś, ja też mieszkam w tym rejonie i jest tutaj taka fajna firma w Bytomiu. Firma nazywa się Studio Ewa i tam mają takie typowo stolarskie rzeczy jak drzwi, okna i inne Wink Widziałam też że w ofercie mają jakieś szafy i parapety więc zobacz na stronie czy nie mają tego co ci potrzebne Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 10:15 AM
Post: #3
Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?
Ja kupowałem u nich moskitiery w Bytomiu. Nie wiem czy dalej mają to w swojej ofercie bo ja byłem u nich już dawno dawno temu. Wtedy kupowałem też u nich nowe okna do domu. Zostawiłem u nich sporo pieniędzy ale mogę śmiało powiedzieć że naprawdę warto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 11:20 AM
Post: #4
Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?
Firma wstawiała u mnie i u moich rodziców wszystkie drzwi w domu. Bardzo sobie cenie ich usługi bo panowie naprawdę robią mega robotę. W tych czasach nie łatwo o dobrego wykonawcę ale tutaj nie można powiedzieć o nich złego słowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 11:33 AM
Post: #5
Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?
Złego słowa nie usłyszysz bo firmy płacą za usuwanie niekorzystnych komentarzy z takich portali z opiniami... jak chcesz mieć krzywe okna to spoko, polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 02:06 PM
Post: #6
Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?
Nie wiem skąd wzięłaś te opinie wyssane z palca. Chcesz to zapraszam do siebie, dam ci nawet narzędzia żebyś mogła sprawdzić czy cokolwiek jest krzywo. Uwierz mi że dawno nie widziałem trak dobrze zrobionych okien Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 02:53 PM
Post: #7
Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?
A czy możecie podać mi stronę internetową. Jestem laikiem jeżeli chodzi o szukanie czegoś w internecie i łatwiej będzie mi trafić na stronę z waszą pomocą Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 04:37 PM
Post: #8
Siatki do domu przeciw owadom, gdzie kupić?
Wejdź sobie na oknabytom.pl. Tam masz całą ofertę firmy i resztę potrzebnych informacji Smile Możesz sobie zobaczyć całą ofertę na wszystkie produkty, masz też tam zdjęcia z realizacji projektów. Na twoim miejscu to bym po prostu wykręcił do nich numer i zapytał czy mają coś takiego na stanie Smile Pozdrawiam i życzę udanych zakupów. A jak nie to zostaje allegro albo coś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS