Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przeprowadzki mieszkań w Warszawie? Kto pomoże?

05-08-2017, 11:30 AM
Post: #1
Przeprowadzki mieszkań w Warszawie? Kto pomoże?
Hej wszystkim. Właśnie kupiłam swoje pierwsze mieszkanie w stolicy ale problem jest taki że jest to lokum na drugim końcu miasta. Zna ktoś może sprawdzoną firmę która zajmuje się przeprowadzkami? Mieszkam tu już sporo ale jeszcze nigdy nie miałam okazji korzystać z czegoś takiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 12:17 PM
Post: #2
Przeprowadzki mieszkań w Warszawie? Kto pomoże?
Dużo masz rzeczy do przewiezienia? Chodzi mi o to czy jest to np. duże mieszkanie 3 pokojowe w pełni umeblowane czy może jest tych rzeczy trochę mniej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 01:19 PM
Post: #3
Przeprowadzki mieszkań w Warszawie? Kto pomoże?
Mieszkanie było dwu pokojowe z czego jeden pokój to sypialnia gdzie jest tylko duże łóżko i szafa z ciuchami. Reszta to takie podstawowe rzeczy jak można znaleźć w każdym domu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 04:07 PM
Post: #4
Przeprowadzki mieszkań w Warszawie? Kto pomoże?
Polecam wejść na http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/. Firma na co dzień zajmuje się takimi rzeczami i ma w tym bardzo duże doświadczenie. Cały czas robią przeprowadzki mieszań Warszawa to ich główne pole prowadzenia działalności więc mogę z czystym sumieniem ich polecić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 06:32 PM
Post: #5
Przeprowadzki mieszkań w Warszawie? Kto pomoże?
Jeżeli jeszcze nic nie znalazłaś to wysłałem właśnie w pw link do strony mojego brata. Oni również zajmują się przeprowadzkami i ostatnio bardzo dużo mają zleceń. Warto zobaczyć co ma tam napisane, może coś cię zainteresuje Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 08:00 PM
Post: #6
Przeprowadzki mieszkań w Warszawie? Kto pomoże?
Nie mam aż takich wielkich wymagać Big Grin Przeprowadzka to przeprowadzka, zależy mi tylko na tym żeby moje rzeczy dojechały w całości do drugiego mieszkania i tyle Wink Resztą zajmę się już sama. Jedynie może być problem z niektórymi szafkami bo są one duże i mogą się nie zmieścić do auta ale czytałam ze firma rozkłada takie rzeczy na części pierwsze w razie potrzeby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS