Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy

08-25-2016, 02:13 PM
Post: #1
Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy
Witam. Chciałbym sobie kupić porządną kosiarkę do koszenia trawy i szukam profesjonalnego sklepu, gdzie znajde spory wybór kosiarek w atrakcyjnych cenach. Może Wy polecicie mi jakiś sprawdzony sklep? Może być online.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-25-2016, 02:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2016 10:38 PM przez nowoczesna.)
Post: #2
Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy
Polecam Ci wybrać się do poznańskiego sklepu, który w swoim asortymencie posiada wysokiej jakości kosiarki spalinowe renomowanej marki. Można o nich przeczytac pod linkiem agrotech-poznan.com.pl/kosiarki-spalinowe.html. Sam jakiś czas temu kupiłem tam własnie kosiarkę spalinową. Wybrałem taką, która posiada opcję automatycznego zbierania skoszonej trawy. Jest wygodna w użyciu i świetnie się sprawuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-25-2016, 03:46 PM
Post: #3
Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy
Mam dość daleko do Poznania. A czy orientujesz się, czy online te kosiarki są również do kupienia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-25-2016, 05:31 PM
Post: #4
Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy
Z tego co kojarze, to tak. Najlepiej jednak skontaktuj się z przedstawicielami tego sklepu, żeby zapytać o szczegóły. Jeśli będziesz już zdecydowany na którąś z kosiarek, to masz możliwość negocjacji jej ceny. Możesz też opłacać ją w ratach – 10 rat 0%. Sklep oferuje również różnego rodzaju czasowe promocje na swoje produkty – być może uda Ci się więc kupić wybraną kosiarkę w niższej cenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS