Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebny jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami erotycznymi – proszę o pomoc

04-04-2016, 11:17 AM
Post: #1
Potrzebny jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami erotycznymi – proszę o pomoc
niestety mam złe doświadczenia z kupowaniem na pewnym znanym portalu aukcyjnych akcesoriów erotycznych i dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc, a w zasadzie powiezdzeniem mi gdzie warto zaopatrzywać się w takie rzeczy, żeby mieć pewność, że jest bezpieczne. Mam z moją ukochaną trochę fetyszu i dość często kupujemy sobie różnorodne rzeczy BDSM, które zdecydowanie muszą być porządnej jakości i stąd właśnie moje pytanie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 11:55 AM
Post: #2
Potrzebny jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami erotycznymi – proszę o pomoc
To jak chcesz możesz spróbować sobie chociażby swiaterosa.pl, dawno nic tam nie kupowałam, ale kiedyś robiła to bardzo często i naprawdę według mnie jest ok. Nie tak dawno temu jeszcze kupowałam tam kremy na powiększenie biustu, które zdecydowanie muszą być dobrej jakości i wszystko było ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 01:38 PM
Post: #3
Potrzebny jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami erotycznymi – proszę o pomoc
trzebaniestety uważa na podróby chińskie, bo tych w sieci nie brakuje, no taka jest prawda. Podstawą jest kupowanie nie tam gdzie taniej, różne dziwne promocje w jeszcze dziwniejszych miejscach wyglądają podejrzanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 02:44 PM
Post: #4
Potrzebny jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami erotycznymi – proszę o pomoc
No chyba że szukasz dużych pompek na prącie jako zabawnego prezentu na urodziny – wtedy no problem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 04:45 PM
Post: #5
Potrzebny jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami erotycznymi – proszę o pomoc
nie no ja szukam zupełnie na poważnie gadżetów erotycznych i naprawdę jakość musi stać na bardzo wysokim poziomie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 07:23 PM
Post: #6
Potrzebny jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami erotycznymi – proszę o pomoc
kolego, w necie masz specjalne porównywarki sklep z opiniami, komentarzami i w ogóle masą informacji, dzięki którym masz większą pewność, że kupujesz coś porządnego. Spędź trochę czasu na necie, a na pewno w końcu znajdziesz coś ciekawego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 08:47 PM
Post: #7
Potrzebny jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami erotycznymi – proszę o pomoc
w zasadzie to myślałem po prostu, że macie jakieś sprawdzone miejsca i tyle, stąd moje pytanie, ale spoko, poradzę sobie i na pewno sprawdzę ten jeden sklepik. Na razie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS