Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomysł na zabudowę targową

01-31-2017, 12:46 PM
Post: #1
Pomysł na zabudowę targową
Witam wszystkich. Macie może ciekawy pomysł na zabudowę targową sklepu meblowego? Wła-śnie czegoś takiego poszukuję, niedługo będą targi, czas się wystawić. Będę wdzięczny za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 01:29 PM
Post: #2
Pomysł na zabudowę targową
Cześć. Jeśli mogę doradzić to bardzo ciekawe pomysły na zabudowanie takich stoisk targowych ma firma Versus. Bardzo nowocześnie podchodzą do każdego projektu. Stoisko z ofertami me-blowymi powinno być jasne i dobrze oświetlone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 02:15 PM
Post: #3
Pomysł na zabudowę targową
Jak przechadzam się po takich targowiskach to przeważnie największą uwagę przyciągają stano-wiska, gdzie rozdają coś za darmo, albo mają najbardziej błyszczące platformy. Może doradziłem ci odrobinę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 05:13 PM
Post: #4
Pomysł na zabudowę targową
Chciałabym się odrobinę wtrącić. Sama nie raz brałam udział w takich targowiskach. Też się wy-stawiałam. Najlepszą ofertę zawsze ma ten, co potrafi więcej zainwestować w ekspozycję stano-wiska. Więc kawa owszem przyciąga, ciacho też, ale przede wszystkim efektowny aranż stoiska. Ot cała tajemnica sukcesu stoisk targowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 07:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 08:35 PM przez nowoczesna.)
Post: #5
Pomysł na zabudowę targową
Witam. Uważam podobnie. Czasami inwestycja się opłaca, a zabudowa targowa powinna mieć to coś. Podaję namiar do strony firmy reklamowej versus-targi.pl/. Robią świetne tło na stanowiskach i doskonale uwzględniają w tym oświetlenie. Im jaśniej, tym więcej zainteresowa-nych przychodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 08:04 PM
Post: #6
Pomysł na zabudowę targową
Jeśli mam się wypowiadać, to sądzę, że warto popracować nad kolorem. Zbyt jaskrawy wcale nie przyciąga uwagi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS