Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc

01-10-2017, 09:12 AM
Post: #1
Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc
Moja ciocia wychodzi niedługo ze szpitala. Niestety jest w kiepskim stanie po przebytej chorobie. Zdaniem lekarza trzeba będzie się nią zajmować praktycznie cały czas ponieważ jej możliwości ruchowe są ograniczone do minimum. Szukam pomocy w doborze wyposażenia które będzie konieczne. Na razie mamy specjalne łóżko dla chorych domowych ale to za mało. Będę wdzięczna za każdą poradę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 09:45 AM
Post: #2
Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc
Kurczę, to duże wyzwanie... U mnie w rodzinie nie kojarzę takiej sytuacji, sam nigdy nie miałem z taką sprawą do czynienia. Nie mogę więc nic konkretnego Ci podpowiedzieć. Chyba tylko wyrażę nadzieję że sobie poradzicie z tą sytuacją jakoś i że może jednak cioci się polepszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 10:45 AM
Post: #3
Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc
Jeśli musi leżeć to na pewno trzeba kupić podkłady wielorazowe - ABA MEDICA S.A. ma ich sporo w niskiej cenie. Od razu weźcie jakiś poważniejszy zapas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 11:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:13 PM przez nowoczesna.)
Post: #4
Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc
Nie jestem żadnym specjalistą ale jak babcia była chora to moja mama kupiła jej takie skarpety: abamedica24.pl/90-skarpetki-zdrowotne. Lekarz zalecił bo ponoć przy takim obłożnym stanie rośnie ryzyko obrzęków i żylaków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 01:22 PM
Post: #5
Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc
Opieka nad chorym w domu nigdy nie jest prosta. To ciężki kawałek chleba, powiedzmy sobie szczerze. No ale jeśli trzeba, to trzeba. Nie ma co rozpaczać tylko się zmierzyć z tym. Życie nie jest sprawiedliwe tak z definicji. Na szczęście wiele osób w takim trudnym położeniu może liczyć na bliskich którzy chcą się zaangażować w pomoc. I wydaje mi się że w tym jest jakieś pocieszenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 03:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:13 PM przez nowoczesna.)
Post: #6
Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc
Gdyby ciocia mogła przynajmniej z pomocą udać się do toalety na pewno opłaca się jej kupić to: abamedica24.pl/pomoce-codzienne/430-nasadka-podwyzszajaca-sedes-clipper-iii.html. To bardzo pomaga w załatwieniu potrzeb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 03:24 PM
Post: #7
Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc
Eh, do bani to życie... Człowiek tyle lat jest aktywny, coś tam robi, cieszy się tym wszystkim co wokół mniej lub bardziej. A potem przychodzi choroba albo jakiś wypadek i jesteś zdany na łaskę innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 05:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:13 PM przez nowoczesna.)
Post: #8
Osoba obłożnie chora, potrzebna pomoc
Piszesz że macie już dla ciotki łóżko odpowiednie więc może jeszcze dokupcie to abamedica24.pl/lozka-rehabilitacyjne-i-akcesoria/618-stolik-na-lozko-wielofunkcyjny-skladany.html. Będzie jej łatwiej jeść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS