Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie

03-29-2017, 04:00 PM
Post: #1
Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie
Cześć! Słuchajcie, mam krótkie pytanie. Czy wysyłanie pracowników firmy na szkolenia związane ze sposobami komunikacji są godne uwagi? Naprawdę to jest tak ważne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-29-2017, 06:24 PM
Post: #2
Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie
Pytanie według mnie retoryczne. Komunikacja to nie tylko słowa, to także mimika, gestykulacja, odpowiedni ubiór do danej sytuacji, ba! nawet i ton głosu. Pewnie że warto, na pewno poprawi to działanie firmy, jeśli o to Ci chodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-29-2017, 07:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-19-2018 09:25 PM przez nowoczesna.)
Post: #3
Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie
Jeśli masz wątpliwości to zajrzyj sobie na tę stronkę trainbrain.com.pl/2016/11/25/czy-jest-cos-bardziej-wiarygodnego-niz-twoje-slowa/, masz genialną i szczegółową odpowiedź na Twoje pytanie. Tam właśnie organizują szkolenia dla firm w Warszawie z technik komunikacji. Profesjonalni trenerzy, świetne warunki w szkole i miła atmosfera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-29-2017, 09:53 PM
Post: #4
Oferta warszawskich szkoleń dla firm z komunikacji - pytanie
Swoją droga myślałam właśnie o firmie TrainBrain bo bardzo profesjonalnie wyglądają.Dziękuję za pomoc i sugestię. Zainteresuję się tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS