Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Montaż chłodni w Lublinie do niewielkiego sklepu spożywczego

07-20-2017, 01:05 PM
Post: #1
Montaż chłodni w Lublinie do niewielkiego sklepu spożywczego
Pytanie jak w temacie. Znacie kogoś z tego miasta kto zajmuje się budową chłodni? Otwieram niedługo sklep spożywczy, taki ala minimarket i chcę mieć tam chłodnię z racji prowadzenia równolegle drugiego biznesu. Możecie mi kogoś polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2017, 02:08 PM
Post: #2
Montaż chłodni w Lublinie do niewielkiego sklepu spożywczego
Chyba z takich bardziej rzetelnych i cenionych firmy to można polecić stronę romanek.pl. Oni zajmują się montażem klimatyzacji, wentylacji oraz systemów chłodnictwa. Wszystko znajdziesz u nich na stronie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2017, 02:38 PM
Post: #3
Montaż chłodni w Lublinie do niewielkiego sklepu spożywczego
Kolega wyżej dobrze radzi. Wejdź na http://www.romanek.pl/oferta/chlodnictwo i tam masz całą ofertę. Jeżeli szukasz kogoś do montażu chłodni w Lublinie to naprawdę oni są bardzo rzetelni i fachowi. Do tego korzystają z dobrego sprzętu który nie zepsuje się zaraz po gwarancji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2017, 04:01 PM
Post: #4
Montaż chłodni w Lublinie do niewielkiego sklepu spożywczego
Jakiej wielkości chcesz mieć tą chłodnię? Mam na sprzedaż prawie że nowy agregat i może zamiast montowac nowy to kupisz ode mnie taki na gwarancji. Pochodzi on z rozbiórki nowej chłodni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2017, 06:35 PM
Post: #5
Montaż chłodni w Lublinie do niewielkiego sklepu spożywczego
Może i bym kupił tylko nie wiem czy ktoś się podejmie montażu używanego urządzenia. Jak coś to odezwę się na pw. Dzięki za te informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS