Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kraków – masaż klasyczny. W którym gabinecie najlepiej?

07-24-2017, 10:33 AM
Post: #1
Kraków – masaż klasyczny. W którym gabinecie najlepiej?
Przejrzałem kilka różnych ofert różnych gabinetów i powiem szczerze, że nie wiem, gdzie się wybrać. Raz, że bardzo duże różnice jeśli idzie o ceny, dwa, że nie wiem, jak z jakością usługi… Może Wy korzystaliście z takich usług?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-24-2017, 12:04 PM
Post: #2
Kraków – masaż klasyczny. W którym gabinecie najlepiej?
Po co Ci masaż? Strzel sobie dla relaksu piwko jak inni i będziesz niemal jak wymasowany Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-24-2017, 01:10 PM
Post: #3
Kraków – masaż klasyczny. W którym gabinecie najlepiej?
Staram się generalnie nie pić za dużo, tylko jak jest okazja, więc piwo odpada Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-24-2017, 01:30 PM
Post: #4
Kraków – masaż klasyczny. W którym gabinecie najlepiej?
Ja sama poszukuję właśnie takiego salonu, więc się podpinam pod pytanie kolegi! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-24-2017, 03:02 PM
Post: #5
Kraków – masaż klasyczny. W którym gabinecie najlepiej?
Hejka! A trafiłeś może na tę stronę? http://www.alanmed.eu/masaz-klasyczny.html. Jeśli tak, to możesz być pewien, że tam będziesz miał wykonany najlepszy masaż klasyczny w Krakowie Smile Wierz mi, jestem dość wybredna jeśli chodzi o różnej maści usługi i długo szukałam swojego masażysty, aż w końcu trafiłam do nich Smile teraz sobie wykupuję karnety 10 wejsć po 120 minut i jestem przeszczęśliwą kobietą Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-24-2017, 04:14 PM
Post: #6
Kraków – masaż klasyczny. W którym gabinecie najlepiej?
No widzisz, tam nie udało mi się trafić, a rzeczywiście sam opis wygląda zachęcająco. A to są rzeczywiście profesjonalni masażyści z wykształceniem? Jakie są ceny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-24-2017, 04:39 PM
Post: #7
Kraków – masaż klasyczny. W którym gabinecie najlepiej?
Słuchaj, wejdź sobie na stronę alanmed.eu i tam masz wszystko napisane. Masz zarówno zakładkę z cennikiem, jak i z podstroją do ich certyfikatów, które poświadczają o ich wykształceniu. Przede wszystkim jednak mają sporo praktyki za sobą, co czuć w każdym masażu, jaki się u nich przechodzi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS