Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakość sprzątania

07-20-2016, 10:57 AM
Post: #1
Jakość sprzątania
Witam wszystkich. Posiadam restaurację i niestety.. moi pracownicy bardzo słabo o nią dbają. Tzn, gotują i obsługują gości świetnie, ale kwestia sprzątania to jest normalnie zawsze tragedia. Szukam jakieś firmy, która właśnie by sprzątała różne miejsca i może zechcieli by ze mną wejść w dłuższą współpracę. Czy znacie możesz taką firmę? Pozdrawiam, aaa i oczywiście, chodzi mi o jakąś firmę z województwa Lubuskiego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2016, 11:19 AM
Post: #2
Jakość sprzątania
Jak chcesz to zgłoś się do profesjonalnych usług sprzątających biura w Zielonej Górze Wink Ogólnie ta firma naprawdę bardzo dobrze potrafi sprzątać, bo wynajęliśmy ich kiedyś na weekend do pewnego, bardzo porzuconego i zaniedbanego miejsca. W poniedziałek już było jak nowe Wink Także naprawdę warto się do nich zgłosić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2016, 01:23 PM
Post: #3
Jakość sprzątania
Ja kiedyś korzystałam ze sprzątania w Gorzowie Wielkopolskim i musze przyznać, że też byłam bardzo zadowolona Wink Jednak co firma sprzątająca, to firma.. jak się ot tak po prostu weźmie za jakieś sprzątanie itp. to nic z tego nie wyjdzie. Musza przyjechać fachowcy, z odpowiednimi środkami i metodami, aby faktycznie coś przyprowadzić do dobrego stanu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2016, 03:18 PM
Post: #4
Jakość sprzątania
Ja niestety Ci nie pomogę, ponieważ nie znam takiej firmy.. ale z tego co widzę, już i tak dostałeś odpowiedzi, więc jest dobrze Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2016, 05:31 PM
Post: #5
Jakość sprzątania
Dziękuję Wam za pomoc! Okazuje się, że faktycznie ta firma w 100 procentach spełnia moje oczekiwania i na pewno się będę z nią kontaktował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS