Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie atrakcje piłkarskie dla dzieci proponujecie?

07-31-2017, 12:53 PM
Post: #1
Jakie atrakcje piłkarskie dla dzieci proponujecie?
Witajcie. Poszukuję ciekawych atrakcji piłkarskich dla dzieci na mający się wkrótce odbyć festyn rodzinny. Jedną z zaplanowanych już atrakcji jest rozegranie meczu między dzieciakami w róznych grupach wiekowych. Jakie jeszcze atrakcje proponujecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2017, 03:00 PM
Post: #2
Jakie atrakcje piłkarskie dla dzieci proponujecie?
Jak dla mnie najciekawsze atrakcje piłkarskie dla dzieci to pokazy przygotowane przez doświadczonych sportowców reprezentujących interesującą młodą dyscyplinę, jaką jest freestyle football. O tego rodzaju atrakcjach można przeczytać na stronce http://dawidpajor.com/oferta/atrakcje-pi...la-dzieci/. Jest to zazwyczaj widowisko składające się z choreografii lub kilku układów akrobatycznych zsynchronizowanych z muzyką. Podkład muzyczny oraz program widowiska sportowcy zawsze ustalają z organizatorami imprezy, aby jak najlepiej dostosować je do oczekiwań odbiorców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2017, 03:14 PM
Post: #3
Jakie atrakcje piłkarskie dla dzieci proponujecie?
Rozumiem, to bardzo fajny pomysł. Już kiedys myślałem o zorganizowaniu takich pokazów, ale nie znalazłem w mojej okolicy nikogo, kto na poważnie zajmuje się freestyle footballem. A jaki jest obszar działania tych sportowców, którzy opisują siebie na rekomendowanej przez Ciebie stronie internetowej? Czy wystepują oni na terenie całej Polski czy np. tylko w jednym województwie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2017, 03:50 PM
Post: #4
Jakie atrakcje piłkarskie dla dzieci proponujecie?
Na tej stronce, do której link Ci podesłałem, swoją działalność opisuje jeden sportowiec. Z tego co się orientuję, występuje on na terenie całej Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2017, 04:33 PM
Post: #5
Jakie atrakcje piłkarskie dla dzieci proponujecie?
Aha. A wiesz może coś więcej na jego temat? Np. jak długo trenuje freestyle football i jakie ma osiągnięcia w tej dyscyplinie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2017, 06:28 PM
Post: #6
Jakie atrakcje piłkarskie dla dzieci proponujecie?
Jest to młody, ale już doświadczony sportowiec Dawid Pajor. Z tego co wiem, freestyle football trenuje on od 2010 roku, a wcześniej grał w piłkę nożną. Jednym z jego osiągnięć jest dotarcie do finału turnieju Battle of Control organizowanego przez Grzegorza Krychowiaka w 2017 r. w Warszawie. Jest to ambitny zawodnik, który sam reżyseruje swoje widowiska i który stale poszerza swoje umiejętności akrobatyczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2017, 08:30 PM
Post: #7
Jakie atrakcje piłkarskie dla dzieci proponujecie?
Ja również rekomenduję pokazy sztuczek piłkarskich z udziałem tego freestylera. Miałem okazję oglądac jego wystepy na warszawskiej Starówce, gdzie zawsze przyciągał liczne grono widzów. Fajnie, że teraz wystepuje przed publicznością w całej Polsce i wciąż się rozwija.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS