Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie?

03-10-2017, 04:05 PM
Post: #1
Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie?
Witam serdecznie Wink Od kilku tygodni okropnie zaczęły wypadać mi włosy, są dosłownie wszędzie! Mam nadzieję, że to „chwilowe” wywołane zmęczeniem i stresem... Chciałabym jednak jakoś zadbać o włosy, ponieważ trochę mnie martwi fakt, że wszędzie je znajduję.. Chciałabym zacząć od jakiegoś dobrego szamponu przeciw wypadaniu włosów. Macie jakieś faworyty??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 04:28 PM
Post: #2
Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie?
Witam, A może to zła dieta? Kondycja naszej skóry i włosów często wynikają z tego, jak się odżywiamy. Może to też świadczyć o stanie zdrowia, więc jeśli nie przestaną Ci wypadać włosy, udaj się do lekarza, mogą to być problemy z tarczycą na przyklad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 05:07 PM
Post: #3
Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie?
Witaj, ja znalazłam szampon na wypadanie włosów zupełnie przez przypadek na stronie https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/1...osow_.html i zdecydowanie jest to numer jeden w walce z wypadającymi włosami. Firma ta ma linię specjalistycznych szamponów, na wypadanie również
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 05:57 PM
Post: #4
Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie?
Firma FLOSLEK zaczyna być coraz bardziej popularna, bo już nie pierwszy raz widze/ slysze, ze ktos uzywa kosmetykow tej firmy. Ja stosowałam szampon, odżywke i maskę do włosów zniszczonych (dostałam w prezencie) i jestem zachwycona. Będę zamawiać regularnie, polecam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 07:21 PM
Post: #5
Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie?
Więc i ja zamówie, dzięki wielkie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS