Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak najlepiej sprzedać swój dom?

12-01-2015, 04:20 PM
Post: #1
Jak najlepiej sprzedać swój dom?
Witam wszystkich. Kochani, pomóżcie mi, gdyż chcę sprzedać dom, lecz kompletnie nie wiem od czego zacząć. Zawsze wszystkim zajmował się mąż, ale on pracuje za granicą i ja też mam do niego dołączyć. No właśnie, ale najpierw muszę jak najkorzystniej sprzedać nieduży, ale ładny domek jednorodzinny z ogródkiem. Proszę o wskazówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 05:03 PM
Post: #2
Jak najlepiej sprzedać swój dom?
Ja, co prawda, domu nie sprzedawałem, ale kumpel sprzedawał mieszkanie, a ja mu trochę pomagałem, więc co nieco wiem na ten temat. Moja rada, to koniecznie zatrudnij dobrego agenta, który wszystkim się zajmie. Taki agent, który zna się na swojej robocie, to połowa sukcesu. Jednak, jak go znaleźć, to niech inni podpowiedzą, bo nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 06:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2018 08:14 PM przez nowoczesna.)
Post: #3
Jak najlepiej sprzedać swój dom?
Gdy ja sprzedawałam mieszkanie, to śledziłam wszystkie ogłoszenia typu: nieruchomości na sprzedaż Żywiec, trochę popytałam wśród znajomych, którzy radzili zatrudnić dobrego agenta. Więc wpisałam w wyszukiwarkę hasło: agent nieruchomości Żywiec. Dużo szukałam, aż w końcu trafiłam na stronę internetową: remax-premium.pl , stronę rzetelnej agencji, jaka zatrudnia wykwalifikowanych agentów, którzy zajęli się wszystkim od a do zet, ale ostateczna decyzja i tak należała do mnie. Muszę przyznać, że mój agent doskonale znał się na negocjacjach i ostateczna cena za moje mieszkanie przeszła moje najśmielsze oczekiwania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 08:15 PM
Post: #4
Jak najlepiej sprzedać swój dom?
Moja rada, kobieto, daj po prostu ogłoszenie, że chcesz sprzedać chatę i jak ktoś będzie chciał ją kupić, to się do Ciebie odezwie i po kłopocie. Nawet taki agent od nieruchomości czyta takie ogłoszenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 09:13 PM
Post: #5
Jak najlepiej sprzedać swój dom?
Czyta, czyta, a jak nie przeczyta, to co kobieta zrobi? Mąż w świecie, ona biedaczka tutaj, a domek ciągle na sprzedaż.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 09:57 PM
Post: #6
Jak najlepiej sprzedać swój dom?
Też uważam, że najlepszym wyjściem będzie zatrudnienie fachowców. Oni znają się na swojej robocie, jak nikt inny i na pewno znają jakieś triki, żeby wynegocjować najlepszą cenę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 11:34 PM
Post: #7
Jak najlepiej sprzedać swój dom?
Najlepszy będzie ktoś znajomy lub ktoś z polecenia, wtedy jest się spokojniejszym i można wierzyć, że nikt nas nie oszuka. Warto też poczytać w Internecie opinie klientów na temat danej agencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 12:34 AM
Post: #8
Jak najlepiej sprzedać swój dom?
Trafiłem tu przez przypadek, ale powiem szczerze, że dużo się dowidziałem. Jak będę sprzedawał swoje mieszkanko, to na pewno skorzystam z Waszych porad. Dzięki za wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS