Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaką tapetę do sypialni wybrać?

01-16-2018, 12:10 PM
Post: #1
Jaką tapetę do sypialni wybrać?
Potrzebuję trochę inwencji twórczej przy wyborze tapety do sypialni. Macie jakieś pomysły co do kolorystyki? Jaki kolor najlepiej wpływa na sen? Miło będzie jak ktoś wrzuci jakieś zdjęcia swoich aranżacji Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2018, 12:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2021 09:03 PM przez nowoczesna.)
Post: #2
Jaką tapetę do sypialni wybrać?
Czytałam kiedyś w jednym magazynie że najlepiej wybrać coś niebieskiego lub błękitnego Smile Sama mam zresztą takiego koloru tapetę u siebie w sypialni więc może taki pomysł ci się spodoba? Zerknij sobie na to zdjęcie Smile[Obrazek: big_3739.jpg?lm=1497689005]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2018, 01:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2021 09:02 PM przez nowoczesna.)
Post: #3
Jaką tapetę do sypialni wybrać?
Może coś takiego jak u mnie ? Żona dobierała kolory i wystrój Tongue Co do niebieskiego to się zgodzę, podobno uspokaja i przez to mamy mniejsze ciśnienie i tętno Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2018, 03:05 PM
Post: #4
Jaką tapetę do sypialni wybrać?
W necie jest sporo blogów o aranżacji wnętrz Wink Z kolorów to najlepiej niebieski albo zielony. Oczywiście może być jakiś odcień ale badania pokazują że taki kolor najlepiej wpływa na jakość snu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2018, 06:03 PM
Post: #5
Jaką tapetę do sypialni wybrać?
Ja zamówiłam na https://tapetuj.pl/category/tapety-do-sypialni tapetę z oznaczeniem 31-348 Wink Idealnie pasuje do sypialni i fajnie nastraja przed snem. W dzień jest dość widno jak byś chciała poczytać książkę Smile Wysłałam kilka zdjęć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2018, 06:44 PM
Post: #6
Jaką tapetę do sypialni wybrać?
A czyli taki delikatny błękit Wink No powiem ci że w połączeniu z jasnymi, najlepiej białymi meblami dało by to całkiem ładny wystój. Pomyślę nad tym Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2018, 09:00 PM
Post: #7
Jaką tapetę do sypialni wybrać?
No sypialnię ogólnie najlepiej robić na jasno chociaż preferencje są różna. W nocy i tak nic nie widać więc niektórym pewnie nie robi to dużej różnicy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS