Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu?

07-20-2017, 09:07 AM
Post: #1
Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu?
Chciałbym zrobić żonce prezent i zapisać ją na laserowe usuwanie żylaków bo widzę jak bardzo to dokucza i zaniża samoocenę. Podstawowe pytanie ile to kosztuje w Poznaniu i czy nie opłacałoby się pojechać do innego miasta żeby było taniej. Słyszałem że niektórzy tak robią wiec prosze o opinie osób mających pojęcie na ten temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2017, 11:26 AM
Post: #2
Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu?
Dziwne bo jeśli chodzi o usuwanie żylaków Poznań ma jedne z lepszych cen w całym kraju i bardzo dobre kliniki stosujące najnowsze i bezpieczne metody. Tu masz namiary do solidnych lekarzy: http://chirurgianaczyn.pl/. Robiłam u nich obie nogi a było to już spory kawałek czasu temu. Nawet najmniejsza żyłka się nie pojawiła, a do tego czuję się lepiej nie tylko psychicznie, nogi mnie już nie bolą jak dawniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2017, 12:38 PM
Post: #3
Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu?
Zabawne bo ja jestem z Gdańska i wybieram się do Poznania właśnie na usuwanie żylaków z tych powodów o których pisała koleżanka. Wszystkie moje znajome jeździły do Poznania bo ceny są mniej wiecej o polowe niższe a specjaliści lepsi, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2017, 03:16 PM
Post: #4
Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu?
Nie boicie się że coś może pójść nie tak jak trzeba?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2017, 04:06 PM
Post: #5
Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu?
A co się moze stać? Przecież nie od dziś się robi takie zabiegi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS