Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie mogę znalezc dobrego architekta?

09-19-2017, 09:19 AM
Post: #1
Gdzie mogę znalezc dobrego architekta?
Cześć raczej rzadko korzystam z takich rzeczy jak fora internetowe więc przepraszam jeśli coś schrzanie. Mam pytanie ,czy zna ktoś godnego lub godną polecenia Panią lub Pana Architekt z Poznania lub ewentualnie okolic. Chodzi mi o kogoś kto mógłby zaprojektować mi taki mały domek nad jeziorkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2017, 11:02 AM
Post: #2
Gdzie mogę znalezc dobrego architekta?
Witaj od razu mówię nie przejmuj się na forach internetowych wszyscy są mile widziani Wink. Ja mogę ze szczerego serca polecić architektów a mianowicie Panią Magdalenę Statnik i Pana Oskara Wlodarka. Więcej o nich możesz poczytać tutaj: http://www.mo-architekci.pl/. Korzystałam z ich usług już dwa razy w przeciągu dwóch lat i zdecydowanie się nie zawiodłam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2017, 11:23 AM
Post: #3
Gdzie mogę znalezc dobrego architekta?
Dziękuje za miłe słowa i ciepłe przyjęcie przede wszystkim. W najbliższym czasie skontaktuje się z tymi architektami. Może ktoś jeszcze reflektował by podzielić się swoimi doświadczeniami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2017, 01:52 PM
Post: #4
Gdzie mogę znalezc dobrego architekta?
Dołanczam się do dyskusji i też potwierdzam!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2017, 04:34 PM
Post: #5
Gdzie mogę znalezc dobrego architekta?
Witaj ja chętnie podzielę się swoją opinią. W maju tego roku razem z żoną postanowiliśmy wybudować dom z racji tego że żona była w ciąży z trojaczki ,trojaczki poprzednie mieszkanie jest za małe i nie byłoby już wystarczające ;(. Więc tak zrobiliśmy i z polecenia dawnej znajomej skontaktowaliśmy się z tym Państwem i do dzisiaj nie żałujemy. Kontakt był bardzo przyjazny tak samo zresztą jak współpraca. Cena za usługę co ważne dla kieszeni przyszłych rodziców bardzo przystępna. Architekci czyli Pani Magdalena i Pan Oskar są bardzo kreatywni i mają nieszablonowe pomysły ,które łączą w sobie funkcjonalność funkcjonalność wygląd ale co ważne słuchają również co my jako klienci mają do powiedzenia. Dom już prawie gotowy, dzieci już pchają się na świat a my szczęśliwi także razem z żoną i jeszcze nie narodzonymi dzieciaczkami polecamy!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2017, 07:00 PM
Post: #6
Gdzie mogę znalezc dobrego architekta?
Dziękuej serdecznie ta szeroka wypowiedź przekonała mnie już w stu procentach do skorzystania z usług tych architektów architektów mam nadzieję że się nie zawiodę ( na pewno tak będzie)!!WinkWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS