Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie mogę kupić niedrogie rolety dzień noc?

04-11-2016, 06:27 PM
Post: #1
Gdzie mogę kupić niedrogie rolety dzień noc?
Czy ktoś mógłby mi pomóc i dać namiary na sklep w Warszawie z roletami dzień-noc w niskich cenach? Będę bardzo wdzięczny za szybkie odpowiedzi, bo trochę goni mnie czas, a chciabym ten temat już załatwić i zająć się meblami. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 07:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2017 11:29 PM przez nowoczesna.)
Post: #2
Gdzie mogę kupić niedrogie rolety dzień noc?
Proszę: moreno.zaluzje-warszawa.eu masz tam bardzo duży wybór różnych rolet i żaluzji w dobrych cenach. Robiłam u nich dosyć duże zamówienie na wszystkie okna w domu więc były i rolety i plisowane żaluzje i jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić każdemu kto ceni sobie dobrą jakość i fajne ceny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 08:49 PM
Post: #3
Gdzie mogę kupić niedrogie rolety dzień noc?
Wielkie dzięki, ceny mają naprawdę bardzo konkurencyjne. A jakie są terminy realizacji zamówienia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 09:00 PM
Post: #4
Gdzie mogę kupić niedrogie rolety dzień noc?
Gdzie wy widzicie cennik, bo szukam i nie mogę znaleźć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 09:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2017 11:29 PM przez nowoczesna.)
Post: #5
Gdzie mogę kupić niedrogie rolety dzień noc?
Tutaj: moreno.zaluzje-warszawa.eu, właśnie złożyłem zamówienie bo nie ma na co czekać. Mają dobre opinie i chyba najniższe ceny w Warszawie. Znalazłem też info odnośnie terminów realizacji więc moje poprzednie pytanie jest nieaktualne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS