Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?

04-26-2017, 02:41 AM
Post: #1
Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?
Niestety, po ostatnim wypadku, jaki miałam, mój samochód nie ma szans na poskładanie. Jak mechanik go zobaczył, to rozłożył bezradnie ręce i stwierdził, że pozostaje tylko kasacja. Jak to się w ogóle odbywa? Bo zakładam, że to nie jest po prostu oddanie samochodu na szrot, prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2017, 04:19 AM
Post: #2
Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?
Oczywiście, że nie. Musisz wziąć wszystkie dokumenty, które dowodzą, że to Ty jesteś właścicielką pojazdu. Sam nigdy tego nie robłem, ale podobno wymaga się nawet dowodu zakupu. Masz dowód rejestracyjny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2017, 07:11 AM
Post: #3
Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?
No jasne, że mam. Samochód był kupowany z pewnego źródła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2017, 08:42 AM
Post: #4
Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?
Pytam, bo czasem policja zabiera dowód, to wtedy musisz mieć zaświadczenie z Wydziału Komunikacji. No ale tu nie będzie problemu. Oczywiście o dowodzie rejestracyjnym itp. nie muszę mówić chyba, prawda? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2017, 11:07 AM
Post: #5
Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?
Ja myślę, że najepiej by było, jakbyś zapytała u samego źródła. Wejdź sobie na stronę http://auta-skup.com/9/skup-aut-bydgoszcz, tam raz, że możesz sobie poczytać o firmie, która skupuje takie samochody, dwa, że możesz też znaleźć do nich dane kontaktowe i zapytać, czego będziesz potrzebowała, żeby przeprowadzić kasację. Polecam akurat ich, bo o ile się orientuję mają najlepsze warunki kasacji aut w Bydgoszczy, jeśli nie w całym województwie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2017, 01:37 PM
Post: #6
Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?
A co mam zrobić z samochodem? Raczej już nim tam nie podjadę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2017, 04:04 PM
Post: #7
Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?
Tym się akurat też przejmować nie musisz. Transport takiego samochodu to oni sami załatwiają, tzn. mają swoje lawety, więc to akurat nie jest żaden problem. Mówię Ci, najlepiej znajdź sobie tam do nich kontakt, zadzwoń, dopytaj o wszystkie szczegóły i będziesz wiedziała, jak postepować Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2017, 06:30 PM
Post: #8
Gdzie i jak przeprowadzić kasację auta w Bydgoszczy?
Aha, no dobra, rzeczywiście najrozsądniej będzie zadzwonić i się dopytać. Dzięki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS