Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?

10-04-2017, 09:31 AM
Post: #1
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
Cześć wszystkim. Niedługo planuję otwarcie mojego pierwszego fitness klubu i potrzebuję dziewczyn do promocji. Chodzi tutaj o roznoszenie ulotek, rozdawanie nagród i prowadzenie krótkich ankiet. Znacie może firmę która pomoże mi to zorganizować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 09:45 AM
Post: #2
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
Najlepiej będzie znaleźć ci w twoim mieście jakąś agencję która zajmuje się wynajmowaniem hostess na różne imprezy czy akcje promocyjne. Poznań to duże miasto więc na pewno jest tu więcej niż jedna taka firma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 11:45 AM
Post: #3
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
Warta polecenia jest Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent. Korzystałam z ich usług jak promowałam nowy produkt i jeżeli jest taka potrzeba to zaplanują dla ciebie całą akcję od początku do końca. W sieci znajdziesz wiele opinii na ich temat Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 01:41 PM
Post: #4
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
Nie lepiej było by zatrudnić na umowę zlecenie po prostu kilka dziewczyn które będą uczestniczyć w tej akcji promocyjnej? Nie wiem jakie są koszta wynajęcia takich hostess ale może się okazać że jest to dużo droższe rozwiązanie niż samodzielna organizacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 02:00 PM
Post: #5
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
Słyszałem dużo dobrych opinii o stronie eventhostessy.pl. Bardzo wiele firm zleca im organizację całej akcji i wszystko wychodzi bardzo profesjonalnie i skutecznie. Jeżeli masz już coś zaplanowane to też żaden problem, firma zrobi wszystko tak jak chcesz Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 02:52 PM
Post: #6
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
Mnie też jakiś czas temu interesowały hostessy z Poznania i trafiłam właśnie na stronę internetową http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-poznan.html. Bierz pod uwagę fakt że firma realizowała duże zlecenia a nie tylko małe akcje więc mają duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 03:46 PM
Post: #7
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
Jak na razie to mam zarys tego co chcę zorganizować ale mimo wszystko wolał bym żeby to firma zaplanowała coś konkretnego. Oczywiście z moim udziałem, chciał bym mieć wgląd na to co będzie się działo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 04:54 PM
Post: #8
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
W takim razie firma o której mówiłam to będzie doskonały wybór. Wszystko będzie profesjonalnie przygotowane, dziewczyny zawsze uśmiechnięte i potrafiące spełniać się w tej roli. Sukces gwarantowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2017, 07:31 PM
Post: #9
Firma organizująca hostessy z Poznania? Znacie kogoś takiego?
Skontaktuję się z firmą i dopytam o szczegóły. Jeżeli wszystko jest tak profesjonalnie jak o tym mówicie to akcja powinna się udać. Mam nadzieję że na otwarciu znajdzie się sporo osób Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS