Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dojechać na lotnisko…

04-01-2016, 03:55 PM
Dojechać na lotnisko…
Witajcie. Wiem, że temat brzmi banalnie, ale mam dylemat. Mieszkam od miasta niemal 70km. Nie posiadam samochodu, nawet prawa jazdy. Autobusem ciężko byłoby mi dojechać do lotniska ze względu na ilość bagażu. Co powinnam zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 05:18 PM
Dojechać na lotnisko…
Witaj. Najlepiej byłoby jakbyś kogoś poprosiła i mu zapłaciła za dojazd, bo za darmo tyle kilometrów to wątpię żeby ktoś by chciał jechać. Ludzie są różni. Mój sąsiad nawet jak ma kogoś 2 km podwieźć to już jęczy, że na paliwo trzeba dać, to nic że i tak jedzie w tym kierunku za darmo cie nie zabierze. Autostopowicza to chyba jeszcze żadnego nie wziął.
04-01-2016, 05:54 PM
Dojechać na lotnisko…
Cześć. Myślę, że powinnaś wziąć pod uwagę jakąś firmę wypożyczającą auta na lotnisko na pewno cie dowiozą. Chodzi mi o to, że wiele firm wypożyczających zapewnia też kierowcę za dodatkową opłatą. Jak dla Ciebie będzie to opcja chyba najkorzystniejsza, skoro nie masz innej możliwości.
04-01-2016, 06:09 PM
Dojechać na lotnisko…
Ja to zawszę mówię tak. Kłania się samozaparcie, dobra szkoła jazdy i czysta samodzielność! Jakbyś miała prawko problemu by nie było.
04-01-2016, 07:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016 01:10 AM przez nowoczesna.)
Dojechać na lotnisko…
Nie bądźmy tacy surowi. Koleżanka prosi o poradę, a nie o reprymendy. Na pewno znajdzie się jakaś dobra i tania wypożyczalnia samochodów. Sam teren wielkopolski jest duży i ludzie często z takiego wynajmu tam korzystają. Jak nie z kierowcą, to najwyżej kogoś poprosisz, aby cię zawiózł wypożyczonym autem na lotnisko.
04-01-2016, 09:12 PM
Dojechać na lotnisko…
Hej wszystkim. A co powiecie o Torcar24 ? To też dobra firma wypożyczająca auta. Z tego co się dowiedziałem, to możesz wynająć i samochód i kierowcę. Zadzwoń i spróbuj negocjować ceny.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS