Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobra szkoła tańca dla dzieci w Warszawie - polećcie jakąś!

02-03-2017, 05:49 PM
Post: #1
Dobra szkoła tańca dla dzieci w Warszawie - polećcie jakąś!
Jak w temacie zaznaczyłam, szukam szkoły tańca dla swojego dziecka, konkretnie córeczki. Chciałabym wysłać ją na kurs dla początkujących, ale nie mam pojęcia, która szkoła posiada taką ofertę. Podzielicie się swoimi doświadczeniami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2017, 08:05 PM
Post: #2
Dobra szkoła tańca dla dzieci w Warszawie - polećcie jakąś!
Nasz syn chodzi do szkoły tańca Rising Stars i liczymy po cichu, że faktycznie będzie tą wschodzącą gwiazdą polskiego tańca. Robi duże postępy, instruktorzy przykładają naprawdę dużą uwagę do techniki, ale są również wyrozumiali. Dzieciaki mogą nauczyć się każdego gatunku tańca, a ponadto pracują nad sylwetką, motoryką oraz wieloma innymi kwestiami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2017, 10:31 PM
Post: #3
Dobra szkoła tańca dla dzieci w Warszawie - polećcie jakąś!
Również wysłaliśmy córkę właśnie do tej szkoły i powiem, że jest to najlepsza szkoła tańca dla dzieci w Warszawie. Pomijając kwestie typowo taneczne, o które bez dwóch zdań doskonale zadbają tamtejsi instruktorzy, dzieciaki uczą się funkcjonowania w grupie, współpracy z partnerem, rozwijają swoją kondycję, wyobraźnię, a także wyzbywają się wstydu. Pod linkiem http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci możesz przeczytać jakie inne zalety niesie ze sobą taki kurs.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2017, 10:44 PM
Post: #4
Dobra szkoła tańca dla dzieci w Warszawie - polećcie jakąś!
Nic dodać, nic ująć! Mogę tylko powiedzieć, że podzielam opinię przedmówców. Cała trójka naszych dzieciaków chodzi tam na zajęciaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 01:30 AM
Post: #5
Dobra szkoła tańca dla dzieci w Warszawie - polećcie jakąś!
Dziękuję bardzo za rady, córeczka była już na jednej lekcji i jest zachwyconaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS