Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy program antyplagiatowy jest naprawdę skuteczny?

11-18-2016, 02:49 PM
Post: #1
Czy program antyplagiatowy jest naprawdę skuteczny?
Mam do napisania pracę. Ma mieć ok. 30 stron bo to licencjat, ale jednak nie do konca mam materiały. Mam trochę starych książek i chciałbym je po prostuprzepisac. Tylko zastanawiam się czy to na pewno bezpieczne. Czy program antyplagiatowy jest naprawde skuteczny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-18-2016, 03:36 PM
Post: #2
Czy program antyplagiatowy jest naprawdę skuteczny?
z tego co wiem to na pewno ten program nie ma wszystkich możliwych książek. Tylko skad wiadomo jakich? nie wiem , ja bym się serio zastanowil czy jest warto kark nastawiac bo to przeciez licencjat a nie żaden doktorat to może poszukaj jeszcze jakichs info?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-18-2016, 06:11 PM
Post: #3
Czy program antyplagiatowy jest naprawdę skuteczny?
no to jest tak ze problemow duzo przynosi pisanie prac magisterskich ogłoszenia o tym, ze ktos może pomoc je nam napisac sa popularne i jednak sporo osbo z tego korzysta bo jak się ma wiele na glowie to nei rady inaczej. A cena pracy licencjackiej nie jest zbyt wysoka bo to przeciez w sumie kilka stron ; ) Ja jak miałem podobny problem z pisaniem to kontaktowalem się przez neta z E Praca Dyplomowa i oni mi pomogli. Pisza z roznych dziedzin prace no i doktorary jakies referaty...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-18-2016, 07:30 PM
Post: #4
Czy program antyplagiatowy jest naprawdę skuteczny?
No można i tak. Bo przeciez czas to pieniadz a ktos do pracy musi chodzic hehe Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS