Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy kurs wspinaczki skałkowej to dobry pomysł na prezent urodzinowy?

06-27-2017, 11:22 AM
Post: #1
Czy kurs wspinaczki skałkowej to dobry pomysł na prezent urodzinowy?
Dzień dobry wszystkim! Moj chlopak zapisal sie jakis czas temu na scianke wspinaczkowa i widze, ze bardzo bardzo mu sie to spodobalo. Poza tym jest w tym naprawde dobry. Niedawno kupił sobie ksiazke na temat wspinaczki. Chyba zaczyna sie psjonowac tym sportem Big Grin Zbliżają się jego urodziny i pomyślałam o tym, aby sprezentować mu jakis profesjonalny kurs wspinaczkowy. Wiem, że nie są to najtańsze rzeczy i szkoda by mu było pieniędzy, tym bardziej wydaje mi się, że byłby to fajny prezent. Jakie jest wasze zdanie??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-27-2017, 11:34 AM
Post: #2
Czy kurs wspinaczki skałkowej to dobry pomysł na prezent urodzinowy?
Uważam, że to wspaniały pomysl, chlopak na pewno sie ucieszy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-27-2017, 11:55 AM
Post: #3
Czy kurs wspinaczki skałkowej to dobry pomysł na prezent urodzinowy?
Zanim wykupisz kurs, to może lepiej zapytaj swojego chłopaka jaki kurs najbardziej by go interesował. Może i nie bedzie niespodzianki, ale chyba lepiej, żeby odbył kurs, który rzeczywiscie go interesuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-27-2017, 12:49 PM
Post: #4
Czy kurs wspinaczki skałkowej to dobry pomysł na prezent urodzinowy?
Możesz go też podpytać dyskretnie Wink niespodzianki są dużo lepsze niż prezenty, których sie spodziewamy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-27-2017, 01:07 PM
Post: #5
Czy kurs wspinaczki skałkowej to dobry pomysł na prezent urodzinowy?
A wiecie moze, gdzie taki kurs najlepiej wykupic? Które miejsca są Waszym zdaniem najlepsze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-27-2017, 03:43 PM
Post: #6
Czy kurs wspinaczki skałkowej to dobry pomysł na prezent urodzinowy?
Witaj, ja bym wykupil kurs wspinaczki skałkowej po prostu, bez podpytywania się Smile Chłopak bedzie mial fajną niespodziankę i na pewno sie ucieszy. Jesli chodzi o miejsce, to ja polecałbym szkołe w Bielsku-Białej. Oto link do stronki: https://polskaszkolaalpinizmu.pl/kurs-skalkowy.html. Moim zdaniem prowadza najlepsze kursy. Oferuja kursy w ciagu tygodnia i weekendowe. Ceny tez bardzo dobre jak na tego typu szkolenia. Odbyłem szkolenie i jak dla mnie rewelacja. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS