Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu?

09-05-2017, 10:31 AM
Post: #1
Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu?
Witam wszystkich. Znajdę osoby będące na bieżąco aktualnie z przedszkolami prywatnymi działającymi na terenie Poznania? Nie mam zielonego pojęcia gdzie posłać swoje dziecko, a chcę wybrać naprawdę jakieś porządne miejsce, które daje odpowiednie możliwości rozwoju i dobrze przygotowuje do edukacji w szkole. Pomóżcie proszę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 12:28 PM
Post: #2
Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu?
A nie próbowałaś wertować troszkę internetu i sprawdzić opinie na temat różnych placówek, które działają w tym mieście? Będziesz miała najświeższe informacje!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 01:25 PM
Post: #3
Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu?
Spróbuj najpierw do publicznego, a później prywatne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 01:58 PM
Post: #4
Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu?
Nie, ma być prywatne, absolutnie nie mam zamiaru wysyłać dziecka do publicznych, te które znam są po prostu tragiczne i aż strach do nich wchodzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 04:38 PM
Post: #5
Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu?
Hej. Może Ci pomogę po znam jedno świetne przedszkole w Poznaniu, z którego moje dziecko zawsze przychodziło szczęśliwe Wink Kliknij sobie tutaj i przyjrzyj się dokładnie ofercie. Przedszkole realizuje wychowanie metodą Montessori, czyli takiego naturalnego pozostawienia możliwości rozwoju w rękach dziecka, nic na siłę, ale i bez blokowania indywidualnych pasji. Dobrze przeszkoleni opiekunowie świetnie realizują podstawy tej metody, dziecko doskonale się w takim miejscu rozwija.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 06:05 PM
Post: #6
Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu?
Dodam, że przedszkole ma własny mały ogródek, w którym dzieciaki często zajmują się drobnymi pracami ogrodniczymi, moja córa bardzo to lubi, co mnie zdziwiło. Jak mieszkanie w bloku to takie obcowanie z przyrodą w przedszkolu jest bezcenne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 07:30 PM
Post: #7
Czy ktoś może polecić jakieś dobre przedszkole w Poznaniu?
Oj tak, u mnie niestety betonowa okolica…dziękuję ślicznie za sugestię, na pewno przyjrzę się jej bliżej!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS